Як налаштувати щасливе життя

Кожен має можливість мріяти. У наших мріях ми усвідомлюємо наші найсмачніші плани, стають кращими і живими. Ми можемо і повинні мріяти, але іноді наші мрії перетворюються на шкоду і провину. Ми починаємо шкодувати про життя. Багато хто відчуває це, але деякі намагаються зробити все про це.





Владимир Яковлєв переконаний, що неможливо залишити це так само, як і ми впевнені, що це не спосіб щастя. Так сьогодні, "Сайт" Він каже, Як змінити життя для кращого І зупинити шкоду, що було б.

Володимир Яковлєв в одному з його відео розповіли історію, що змушує тебе думати: «Мої батьки мали друг, який кожен ранок на сніданкі заливають себе склянкою коньяку, відрізають скибочку лимона, відверті, закусочні і зважені: «О, як можна жити». Він був непристойним людиною. Не так він був нещасливим в житті, він мав хорошу сім'ю, квартиру, автомобіль. Але крім того, він був ще одним, явним життям. й





І це в цьому явному житті, що вся проблема. Людина за роки життя, який не міг жити. З кожним днем він йде на дві роботи: один він і той, хто міг би мати, якщо він був бюстгальтер або краще.

І він також має два квартири: один він живе, а другий - той, хто не заробив. І це той самий автомобіль, і з годинниками, одягом, побутовою технікою і мільйоном інших речей. І сім'ї. Він з тими, хто близький йому і тих, хто міг бути, якщо вони скоригували деякі недоліки.

Р



Два життя, здається, піти паралельно, і в другому, явному, все ідеально, і в реальному, не так і так. І хоча другий життя існує тільки в уяві, це не заважає людині постійно блимає себе за те, що в реальності він живе не так. Ми вирощуємо в собі цю шкоду, провину, яку ми потім повинні жити з.

411564



Кожен знає популярну фразу: «Здоров’я не шкідлива», але все це робить ви сумніви правильності такої звітності. Немає нічого невірного, тому що це просто мрія. Але є одна неприємна властивість: життя, яку ми створили, змушує нас нехтувати тим, що ми вже маємо.





Реальні успіхи і досягнення блідо в порівнянні з явними. Людина знецінює себе і перестає бути щасливою, що відбувається з ним. Уявні, покращені варіанти друзів і близьких позбавляють нас від цих людей, бо ми не цінуємо їх тим, хто дійсно є.

Деякі люди витрачають майже всі життя, які придумують щастя, тільки у дорослому віці, що робить свою помилку. Яковлев визнав: Я провів багато років, похиливши свою уяву, відмиваючи себе і втратив друзів, поки я нарешті зрозумів, що уява неможлива зловити. Життя не має другого примірника. Ми живемо в одному екземплярі, він не має нічого спільного, адже це унікальний і неповторний. й





Це думка, що кожен з нас повинен розуміти. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Звісно, потрібно снитися, прагнути до чогось більше, але не жити життя, яке може бути.





Вчимося цінувати себе, ваші успіхи і дати їм кредит. Насолоджуйтеся перемогами, перетворюйте поразки в неоцінний досвід, цінуйте своїх близьких і друзів, як вони є. Пам'ятайте, що навіть якщо ви хочете побудувати нове життя, ви не будете будувати його з нічого, крім життя ви вже маєте.





І не існує універсального рецепта як і коли це зробити, все залежить від вас. Неважливо, якщо у вас є 20 або 55, завжди є можливість покинути шкоду, провину і любити життя, яке ви зараз. Завжди прагнути до кращих і більше, але пам'ятайте, що ви тут і зараз!

Володимир Яковлєв – дивовижна людина. Він неймовірно надихає і його життєво мінливі думки І я зроблю тебе багато речей з іншого кута. Ми нещодавно поділилися з вами своїми думками про вік і коли дійсно старіє.

Він також розповів про Синдром втраченого віку, який може вплинути на всіх нас. Цікаві думки...

І ми поділилися з вами цікавими думками Яковлєв про те, чому ви повинні дозволити собі сумувати при бажанні.

Що ви думаєте про це? Розкажіть нам у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное