Які вправи для тонкої талії слід виконувати щодня

У сезоні плавання не далеко, і після всіх свят про ідеальний малюнок може тільки мріяти. Я хочу, щоб це було все самим: просто хочу - так ви відразу. Лінія З ідеальною мумією крім того, зв'язує сумну Марину.





Редакція "Сайт" радить відмовитися від нереальних снів і ретельно приймати навчання. Сьогодні ми розповімо, що всі, хто стурбований тими ж проблемою, як і наші наративи. талії Для досягнення бажаного результату потрібно робити.

Як зменшити талії
  1. ліктя бар
    Увімкніть, підніміть тулуб, відпочиваючи на передпліччях, і поставте ноги так, щоб ноги з спиною виглядали пряму лінію. Підставка в фіксованому положенні за 20 секунд.



  2. Хел дотик
    Візьміть проне положення, вигніть коліна і помістіть їх трохи ширше, ніж ваші плечі. Продовжити руки пальцями лівої руки, повернути на початкове положення на інгаляцію і дублювати схил на праву сторону. Зробіть 30 вигинів обох способів.



  3. Випробування
    Поверніть праву сторону, поставте ноги на верхній частині одного і ставте ліву руку за голову. Підібрати прямі ноги, відірвати їх з підлоги і підняти тіло до ніг, утворюючи букву В і орієнтуючись на праву руку, потім спати і повторити вправу 6-8 разів на праву і ліву сторону. р.



  4. "Дікі кладки вниз"
    Підійдіть на всі чотири, поставивши долоні в лінії з плечами. Підніміть ліву і праву ногу по черзі, вигинаючи коліно і зберігши стопу продовжено, поки тіло повинно залишатися стаціонарним. Зберігати голову прямо. Повторіть кожну ногу 20 разів буде досить.



  5. "Квітковий ніж"
    Поверніть на спину, простягайте руки вперед і підніміть ноги, запобігаючи їм доторкнутися до підлоги, а верхнє тіло, зануривши на кілька секунд в цьому положенні, потім повільно спадають назад. Повторіть його 15 разів.



  6. "Журнери."
    Підніміть на спині і опустіть руки вздовж тіла, згинаючи коліна під кутом 90 градусів. Налийте ноги вправо, а потім зліва без дотику підлоги. Повторити його 30 раз.





Комплексна продуктивність цих простих вправ забезпечить вам шикарну фігуру і відмінне здоров'я. У навчанні беруть участь майже всі м'язові групи, тому він повністю приносить тон, роблячи його більш тонкими і придатними.





І пам'ятайте, що вправа повинна здійснюватися регулярно, щоб отримати красиві форми на літо.

Відправити вправи з друзями в соцмережах, щоб навчатися разом і підтримувати один одного, тому що разом, це завжди простіше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное