Лимонний рецепт води з турмеричною

Ми прагнемо бути щасливими і щасливими людьми в житті. Кожна з нас витрачає величезну кількість енергії для досягнення результату і поліпшення. Не секрет, що для того, щоб бути якомога продуктивним і відчувати задоволення життя в повній мірі, ви повинні спочатку мати гарне здоров'я.

Є величезна кількість способів тримати себе у формі і тоні, але які вимагають значних зусиль і значного часу. Тим часом є такі засоби підтримки благополуччя і відновлення здоров'я, за допомогою яких можна досягти швидкого позитивного ефекту, не звертаючи особливу увагу на них.

Редакція "Сайт" Після того, як знову знаходить для ваших улюблених читачів один з цих інструментів, щоб допомогти зберегти здоровий і щасливий протягом багатьох років.





Сьогодні ми розповімо про такий унікальний продукт, як турмерик. Користь турмеріки для тіла Це не тільки науково доведено, але і доведений досвідом багатьох поколінь. Він довго використовується як природний засіб для поліпшення здоров'я та загального здоров'я.

595674



За допомогою турмеріки готують різні ПитиМедичні мазі, а також маски для догляду за шкірою. Турмерик має унікальні протизапальні та антисептичні властивості, а також потужний антиоксидант. Крім усього іншого, цей інструмент не викликає ніяких побічних ефектів.

Корисні напої з турмеричною
  1. Молоко

    інгредієнти
    • 400 мл молока
    • 1/2 ч.л. турмерної
    • 1/3 ч.л. меленої кориці
    • 1/4 ч.л. імбир
    • 1 ч.л. меду






    Приготування: Просто перемішайте всі інгредієнти в невеликій сковороді і нагрівайте трохи на плиті без кипіння. Цей пряний напій особливо корисний для застуди.

  2. Чай

    інгредієнти
    • 400 мл води
    • 1/4 ч.л. турмеричної
    • 1/4 ч.л. імбир
    • 1/8 ч.л. мелена кардамон
    • 1/4 ч.л. зубчики
    • 1/4 ч ложки меленої кориці


Категории

Смотрите также

Новое и интересное