Смачні рецепти з сезонних ягід

5 років тому, перед пляжним сезоном я був переповнений різними експериментами з харчуванням. Що я не намагався і які експерименти я не провів на себе! Додатково зліва, але потім знову повернулися, і з ними поганий настрій і всілякі розлади здоров'я.

Все було змінено, оскільки я повністю змінив свою дієту і почав приймати себе і своє тіло. Я також отримав допомогу від гладкості. Що може бути краще, ніж фрукти сезон переривається в блендері в поєднанні з крупами і йогуртом. Я пишу його для задоволення і, як хороший бонус, я струнку!





Домашні смайлики Сьогодні редакція "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, 3 відмінних шемалей Відмінна заміна сніданку або перекусу, а також збагачення організму необхідною кількістю вітамінів і мінералів!





Це гладі з полуницею і вівсом Цей гладкий виходить, щоб бути досить товстим і кремовим. Щоб зробити її більш рідиною, можна додати трохи води до неї.

Бажано, що продукти екологічно чисті. Особливо це стосується полуниці і вівса, оскільки вони часто забруднюються небезпечними пестицидами.





Тест інгредієнти
  • 5 ягід полуниці
  • 2 ст.л. вівсяного
  • дрібка тертого кореня імбира (або порошок)
  • 200 мл води
  • 1 ч.л. меду (за бажанням)






Підготовка
  1. Замочити овес на ніч у склянці води. Овес слід замочити протягом декількох годин, після чого легше зробити гладі від нього і краще вбирається організмом.
  2. Уранці кладуть замочений овес у склянці блендера, залийте воду, в якій його замочують, і додайте полуницю і імбир до них.
  3. Кріплення цієї суміші до однорідності. При бажанні можна засолодити напій чайною ложкою меду.
  4. Можливе обслуговування шемале Половина полуниці та шматочок кореня імбиру.





Яблука з вишневим пюре з яблуком та вишнею багата вітамінами А, В2, В12, а також калієм, кальцію та фосфором. Що ще більш приємно, що це можна зробити всього за 5 хвилин, тому це ідеально підходить для сніданку або швидкого закуски.





Тест інгредієнти
  • 100г безшовні вишні
  • 1 яблуко
  • 200мл натуральний йогурт
  • 1 ст. л. мед
  • щіпка






Підготовка
  1. Вимити і очистити яблуко від шкірки і серцевини з насінням. Зріжте його на шматочки і поставте в блендер. Вимийте вишні, отримайте кістки з неї. Пара вишні зі шматочками яблука.
  2. Чи будуть фрукти натурального йогурту. Для більш гострого смаку додайте щіпку кориці, а для солодкості - ложку рідкого меду.
  3. Подрібніть всі інгредієнти в блендері на високій швидкості, щоб гладкість стала однорідною.
  4. Залийте смузі в блюдо для подачі. При бажанні можна прикрасити гілочку м'яти.





Він виготовлений з чорної смородини і м'яти, що смачно і смачно шемале Вам буде багато. Добре, що сказати про композицію - це дійсно золото в кількості вітамінів і мікроелементів!





Тест інгредієнти
  • 200 г чорної смородина
  • 150 мл несолодкого йогурту
  • 30г свіжої м'яти
  • мед
  • льодяник


3610Р. 4200Р.



Підготовка
  1. Вимити м'ятку, відокремити листя і нарізати їх на шматки.
  2. Пройдіть і промийте смородини, висушіть її, залийте її в блендер.
  3. Залийте ягоду медом, посипте листя м'яти і залийте йогуртом. Включаючи блендер і подрібніть інгредієнти до отримання однорідної маси.
  4. Залийте подрібнений лід, збийте коктейль з ним.





Також я пропоную вам рецепт приготування коктейлю буряків. Це здоровий і поживний закусок! Імбир додасть різкості, він також поліпшить обмін речовин, а солодощі - чорниця.



р.



Такі напої не тільки детоксикують організм і покращують обмін речовин, але і допомагають отримати літню частину вітамінів. Обов'язково використовуйте ці перевірені зброї. гладкі рецепти Не забудьте поділитися своїми друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное