Чому діти не повинні бути підняті онуками

Не секрет, що основа успіху людини у ранньому дитинстві. Точно. умови сімейного виховання визначити, наскільки впевнений він буде, таким чином, неприпустимо. Не можна переповнювати роль матері і батька.

Сьогодні видання. "Сайт" Поговоримо про те, що відбувається, коли батьки намагаються замінювати своїх дідів. І такі випадки не так рідкісні, хоча в наш час молоді люди не мають стільки часто, скільки в тривалих голодних років, залишають дитину в догляді старших родичів і йдуть на роботу.





У своєму класі є досить розумний хлопчик Пет'я, який живе своїм бабусям протягом декількох років. Вже другий раз, і дитина прийшла до нової сім'ї. Так ми вирішили, що він буде рухатися, щоб жити з бабусям, він сказав. вчителькай





«Хлопець тихий і доброманець, добре навчається. Я хотів би сказати, що він подарував деякі дисципліни. Хоча нервово досить болісно і має проблеми з зайвою вагою. Випускний клас вже на носі, і Petya знає, що не існує одного для підрахунку, крім себе. І так сьогодні я думаю про стажування і пошук роботи.

Є ще один хлопець в одному класі, який знаходиться в аналогічній ситуації. Що відрізняє їх від інших - екстремальна скромність і сором'язливість. Здавалося б, якщо почуття безтурботності сидить глибоко в них, як блиск. й





«Чи не потрібні наші батьки, тому це інші люди. І так вони сидять спокійно і з кожним зовнішнім виглядом намагаються не привернути увагу, як ніби говорячи «Я сидю в кутку, я шкодую, що я був поруч з вами». Стати засмаженими батьками, сумно укладає вчителя.





У розвинених країнах Західної Європи бабуся онуки досвідчені ментори - вони знають, як слухати, дарувати цінні поради, допомогти зрозуміти себе і встановити стосунки з іншими. Але вони не беруть на функції няні.





Наші бабусі зобов’язані брати активну участь у житті онуків. І якщо з яких причин старші родичі відмовляються бути медсестри, то вони відразу звинуватили про байдужість і немов.

Зауважте, що ніхто не проти літніх родичів, щоб провести час з онуками, адже це корисно для деяких і для інших. Діти отримують зв'язок з мудрими і добре провітрювальними людьми, а ті, що в свою чергу, яскравіше побуту з невеликими копіями їхніх дітей.





Однак життя дитини починається в організмі матері. А цей бонд особливо сильний в дитинстві, коли дитина просто навчається бути незалежною. Весь цей час забирає енергію від матері та захисту від батька. Прогрів батьків тут не можна замінити, а тому повноцінно дідусь - міф.

Крім того, відсутність найближчих людей поблизу травмує дитину, він підсвідомо розуміє, що мама і тато покинути його добровільно. Така дитина не відчуває себе цінним і значним, що залишає поганий відбиток на своїх відносинах з однолітками, а на подальшому дорослому віці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное