Як зупинитися на вашому почутті

У житті іноді є історії, які призводять до зливання і змикання. Ви просто повинні дивитися і дивувати, як це все вийшло. Сьогодні ми маємо історію про жінку. любов для одруженого чоловікай Ця історія викликала нагріті диски в нашому редакційному відділі. Ми не змогли вирішити, хто правий, хто повинен бути неправдивим або як вирішити цю ситуацію.





Редакція "Сайт" Вона передає цю історію складних відносин. Чи може ця романтика продовжувати, або слід зупинитися? Ми не знайшли відповіді

Моє ім'я Ірина, я майже 40 років, і у мене є парафія з найкращою людиною в світі. Він хороший, турботливий і завжди приходить до моєї допомоги, коли мені потрібно. Але є одна невелика деталь: чоловік ближнього друга шахти. У зв'язку з багаторічним досвідом роботи, а також для тих, хто хоче щось засвоювати. Ми не знаємо, що це зробити.

Ви можете сказати, що ця історія почалася 10 років тому, коли я стала вдовою. Моя людина мала нещасний випадок на роботі, він загинув, залишаючи мене наодинці. Я не знаю, як і чому жити. Шановні друзі!





«Я згоден, тому що я не можу доглядати за нею. Я думав, що я прокинувся і займав її назад, але вона сказала, що вона хотіла залишитися з її грандіознимипарентами. Це був ще один удар, що я не чекав відновити. Коли Матвей прийшов на допомогу. З Днем свого студента він допоміг разом з Маринам, дружиною і близьким другом.





Спочатку все було дрібно, але якось в серцях Марини сказали, що я свідомо схильний бути бідним і нещастям, щоб кожен відчував мене. Після того, як ми не говорили про те, але потім скинули. У зв'язку з цим, ми не будемо жити. А також Матвей. Я почав розуміти, що щось особливе між нами. й





«У той момент я розумію, що любов був. Запах свого парфуму, випадковий дотик і звук його голосу відразу ж збочений. Ми провели більше часу разом, прогулялися і спілкувалися багато. Після того, як пара місяців, наші відносини стали інтимними. Чи можу я мати будь-яку смертність? Поведінка, немає.





«Я почав жити, якби, після того, як в вакуумі, я знову дихав. Відпочивали та свята ми провели три: мене, кохану та дружину. Ви не можете показати свої почуття в суспільстві. Я втомився від нього і попросила йому залишити дружину. Тоді він сказав, що вона пройшла через складний період, і він не міг залишити її. й





«На її складний період закінчився, але він не залишив її. Коли я почав цю розмову знову, була ще одна причина. Кожен раз. Я шукав, щоб змінити життя. Але що ми любимо один одного божевільним?

Ми ще разом, і я не чекаю його розлучення дружини. Я припинив розмову з ним. Але, щоб бути далі, я також не знаю, тому що я не хочу всіх мого життя і пекти друг-любитель. Я думаю, що якщо він пішов раніше, ми можемо мати спільну дитину, побудувати власний будинок і, як правило, почати нове життя.





«Я розумію, що кожен рік шанси цього менше, навряд чи він вирішить радикально змінити все». Вони кажуть, що є вихід з будь-якої ситуації, але тут я не бачу його. Деякі види замкненого кола. Я не хочу залишити його, тому що я люблю його, і він не хоче залишити дружину, тому що обов'язки не дозволяють. Що ми робимо? Що таке? Як перестати любити чоловіка вашого друга або взяти його назавжди? ?

р.



Дуже суперечлива історія, я думаю. З одного боку, ви розумієте, що ви не можете замовити ваше серце, а з іншого, ви думаєте, що любителі діють безсмертно. Я хотів би, щоб кинути когось і симпатізувати, але якось це не виходить. Я знаю, що я зробив, коли я почав. шлюбй Що ви думаєте про цю ситуацію?

На жаль, ця ситуація не є невідомим. Невільні чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки. Про те, що робити, якщо ви закохалися у шлюбі з чоловіком.

Люди іноді дивляться речі. Недавні ми поділимося сюжетом матері-в-прави, який на першому погляді не схожий на її дочку-в-право і вирішили позбутися від неї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное