Хто потребує розкішного вечора

червень - випускний час. Для самих випускників це момент остаточного добробуту до школи, що вони давали більше 10 років (відповіді кращих у їхньому житті) років. Але для батьків це час великого догляду і витрат.

Але хто дійсно потребує помпозу? Випускники? Дитина взяти одну останню прогулянку з однокласниками? Або батьки, які можуть похвалитися генороздатністю, доводячи, що їхня дитина є більш красивими, ніж інші?





Вечора в школі «відбулася на батьківській зустрічі, де обговорювалися майбутній торжеству пром, а неприємно здивовані апетитами». Тільки для урочистих подій вирішили взяти 12 тис. Ресторан – 4 тис. чол. Хто вирішив, це незбиране, матір випускника індигітанта.





Коли я чув, щоб сказати, що якось багато виходить для всіх цих кульок-квітів-гіфтів, і дитина не хоче відсвяткувати в ресторані, жінки з дорожнього комітету почали відверто регрес. Вони відмовилися дати оцінку, вони кажуть, не з ним, але сума. й

Я думав, що я мав купити костюм (тобто 8-10 тис.), взуття (тис. 5-7), сорочка (у 2000 р.), а настрій став неімпортним. Так, ми дізналися про закінчення заздалегідь, трохи, ми врятували гроші. Але Пром Я думав, що я був божевільний.

р.



«У кінці я прийшов додому дуже сердитися. На сімейній раді при вечері прийнято рішення про те, що не потрібно їхати на випуск, а сертифікат можна забрати наступний день. Але гроші, встановлених на цьому заході, дають дитині для особистих потреб - давайте йому розпоряджатися, як він хоче. Випускник захоплюється. Підтриманий чоловік.

«З одного боку, пром здається необхідним атрибутом вирощування, але з іншого боку, навіть дитина впевнена, що йому не потрібно. Що робити? Сидіння в орендованому, запиленому в ігровій кімнаті, слухавши до сценічних виступів близько 11 років дружби?

Але син вже повністю обчислює переваги і збирається витрачати деякі гроші, вступаючи до концерту улюбленої музичної групи. Він забрав своїх однокласників. Вони були ревніми і сумнівними. й





Пром свято Хороша традиція, мета якої полягає в тому, щоб заспокоїтися в школі, вчителях і однокласників. Це іноземний акорд перед тривалим стрибком в доросле життя. Але протягом багатьох років плідне свято перетворилося, отримав помп і перетворилося на змагання батьків в генорості.





Що Пром Вони можуть дати голову до королівських кульок. Вчорашні школярі їздять на лімузинах і яхтах, затримуються емінесними магіями і поп-зірками, а столи лопаються заморськими стравами. У той же час батьки повинні боротися за бронювання кращих бенкетних залів в мегасі з осені.





Але навіть в провінціях ви повинні витрачати занадто багато. Нерідко батьки випускників діляться на тих, хто хоче стати більш дорогими і багатими, а ті, хто змушені погодитися з іншими людьми і додавати нові витрати на сімейний бюджет.





І якщо хтось вирішує не йти до релізу, сума буде тільки збільшуватися. І має сенс йти і платити за надлишок, враховуючи, що у дитини багато років життя студента на носі, де не обійтися без витрат?

Нерідко самі діти не радують торжеству, кажуть вони, на святі вони мали більше задоволення, ніж вони, і батьки з вчителями. Після того, як дума про те, що студенти вчора рідко почуваються. Чи варто звернути увагу на світле дитяче свято в парад батьків «Лебеді»?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное