Як зробити сумку ручної роботи

Кожен вже мріє про відпочинок і підраховує дні до тих пір, поки він знаходить себе на теплому піщаному березі. Але навряд чи хтось пам'ятає, що потрібно перенести букет речей з вами на пляж: сумка, Панама і багато речей. Що робити, якщо ми сказали, що багато цього може бути замінено на ручку?

р.



Ольга Папсуєва поділилася чудовими життєвими хаками, як зробити шарф літній мішок своїми рукамиА стильна Панама. Редакція "Сайт" Зв'язатися з нами

Іноді ідеї для змін з'являються з ніде, але принесуть стільки користі, що я ніколи не думаю. Так з цими простими ідеями від Ольги Паппуєва. Здається, що у вас є ручка, і тут - і сумочка з неї, і заголовок. Тепер я збираюся взяти з собою пару ручників.





Отже, починайте з тим, як вона зробила ручку комфортним пакетом. Немає спеціального таланту, просто ручка і кілька хвилин часу. Помістіть шарф на плоскій поверхні (флоор або ліжко), вставте в центр, який потрібно взяти з собою. Як пляжний рушник.





Тепер візьміть протилежні кінці хустки і зв'яжіть їх так, щоб краю щільно приклеїлися до того, що поміщається всередині. Решта закінчується також підключені, але вже вище. Легко носити сумку на плечі.

р.



До речі, є інший трюк в цьому пакеті. Коли ви зав'язуєте внутрішні вузли, ви можете зав'язувати ключі та інші предмети на брелокі до них. Вони не будуть втрачені і будуть безпечними. Це його. Зробіть мішок своїми рукамий Тепер можна запакувати правильні речі і піти на пляж.





Якщо вам потрібна візуальна інструкція, обов'язково перегляньте відео про себе Ольги.

про:blank

І це не все. Тепер з того ж шарфа (або з іншого, якщо вони знаходяться в діапазоні) ви можете зробити простий заголовок. Для того щоб не турбуватися про те, де купити зручну шапку, як не забути її де завгодно, можна просто отримати ручку.





Щоб зробити себе Панамою, як каже Ольга, потрібно випрямити шарф, покласти його на голову так, щоб кінці залишилися позаду. Тільки зараз не зав'язувати, але перекручувати. Коли решта довжини хустки закручується, обмотайте її навколо голови. Він вийде світлом і досить стильним заголовком.





З варіантами появи цього головного убору можна експериментувати, перекручуючи його різними способами. Ви також можете кинути хустку так, щоб кінці були передніми, а потім перекручувати їх. Це зробить досить гарним і непоганим головуванням. Найголовніше, що це світло: це не заважає, але і захищає від сонця.





Ви можете побачити різні варіанти Панами з шарфом у відео Ольги.

про:blank

Це крафтмен і її пляж життя хакі. Для мене дуже хороші ідеї. Не забудьте поділитися своїми друзями. У вас є хороший відпочинок!

Дивіться, як зробити стильний пляжний наряд без пошиття і непотрібних снів в 5 хвилинах.

Щоб принести не тільки емоції, але і хороші фотографії, див. як позувати на пляжі, щоб виглядати дивовижно в картинках.

Відпочинок чудовий, але не забудьте, як поводитися на спекотні літні дні. Зареєструватися

Категории

Смотрите также

Новое и интересное