Інструкція для приготування кекса на сметані з чорною смородини

Комунікація з близькими є однією з найбільших цінностей світу. Ось чому кожна п'ятниця у мене є традиція - випікати торти і кекси для затишних зборів з дому. Я знаю більше 100. випічкаАле це один з моїх улюблених.

Випічка цього кекса в липні, в сезоні чорної смородини, але в принципі можна приготувати цю делікатесу з будь-якими ягодами, а не тільки свіжими, але і замороженими. М'який, пишний і ароматний млинці Ви повинні за смаком як дорослих, так і дітям. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

р.



Торт на сметані в духовці Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. чорнийй Залийте, вологе тісто з кислими ягодами буквально розтоплює у роті!

3250Р. 3700Р.



інгредієнти
  • 260г борошна
  • 3 яйця
  • 50г вершкове масло
  • 150г сметана
  • цукор 220 г
  • 0,5 ч.л. ванільного цукру
  • 0,5 ч.л. соди (солодкий оцет)
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 140г чорної смородини
  • порошок






Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте яйця, цукор і ванільний цукор. Ретельно збити міксером в пишну масу.



  2. Масло подрібнюється до рідкого стану і дайте охолонути до кімнатної температури.



  3. Додаємо до яєчно-сугарної маси сметану і розтопленого вершкового масла. Отримати міксер знову.



  4. Вимкніть соду оцтом, викладіть її в тісто. Запитайте борошно з розпушувачем. Дуже ретельно перемішати лопаткою або вінком. Тісто в консистенції повинна нагадувати товсту сметану.



  5. Форма для випічки змащують вершковим маслом, викладають третину тесту і половину чорної смородини (70 грам). Габаритний зображення



  6. Вирізати ягоди ще 1/3 частини тесту, викласти залишилися ягоди смородини, а потім викласти залишилися тісто.



  7. Випікати кекс в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин.



  8. Витягніть муфін з уніформи, охолодіть його на грилі і посипте його цукровою пудрою. Також можна накрити торт глазур'ю при бажанні.





Я пропоную вам дізнатися, як зробити смачний манжет з сливом. Коли він запечений, смачний аромат поширюється навколо будинку, і його важко чекати, щоб він був готовий!



Ця випічка чудово поєднується з теплими напоями: чай, кава та какао. Яскраві кислі ягоди і солодкі, пишні тісто зроблять будь-яку чайну вечірку невеликим святом! Обов'язково спробуйте приготування їжі. чорнийВаша сім'я закохує вас один раз і назавжди.

Поділіться цим чудовим рецептом з друзями в соціальних мережах, вони будуть вдячні Вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное