Інструкція для приготування торта з червоною смородини і мерингу

Я завжди запекла. Пиріг "Streisel"Але тепер я знаю рецепт приготування ягод, які я зателефоную дивовижну ласощі. Не можна відірвати від торта, тому тепер я готую тільки за цим рецептом!

Перевага цього тіста над багатьма іншими пироги поєднується з кислою ягодою з солодким м'ясом. Цей яскравий смак контрастний і дає торт особливою родзинкою, а крім нього - смачне хрустке піщане тісто. Червоний смак Дуже добре після легкої літньої вечері, перед сном!





Пиріг з червоною смородини Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. червонийй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





Тест інгредієнти
  • 350г борошна
  • 100г цукру
  • 150г сир
  • 80мл рослинне масло
  • 120 мл молока
  • 8г ванільний цукор
  • 15г розпушувач
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 800г сир
  • 200 г цукру
  • 50г крохмаль
  • 50г вершкове масло
  • 3 яйця
  • 2 жовтки
  • 8г ванільний цукор
  • 500г червоне


Інгредієнти для бджільництва
  • 2 білки
  • 100г цукру
  • 30г мигдальних пелюсток
  • щіпка






Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто в зручній ємності, з'єднайте борошно, розпушувач для тіста, цукру, ванільного цукру і солі. Подивляйте його акуратно.



  2. У сухій суміші залийте молоко, соняшникову олію і додайте сир. Змішайте тісто.



  3. Візьміть форму для випічки (У мене є прямокутний розмір 36 х 24 сантиметрів), змащуйте її маслом і викладіть тісто на дно, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні.



  4. Щоб приготувати начинку в глибокій мисці, поєднайте сир з цукром, ванільним цукром і крохмаль. Додайте 3 яйця, 2 жовтки і розтоплене вершкове масло. Добре перемішайте з міксером.



  5. Вимити смородини, відокремити гілочки від неї, а потім додати ягоди до сирої маси, перемішати.



  6. Поставте начинку у вигляді тіста, рівномірно рівні. Поставте в попередньо розігріту 180 градусів духовки і запікайте півгодини.



  7. Для приготування замші змішайте цукор з кімнатними протеїнами, додайте щіпку солі. Візьміть міксер до стійких вершин.



  8. Отримати готовий торт з духовки. Залийте збиті білки на начинку, вирівнюйте по всій поверхні, посипте мигдальними пелюстками і знову покласти в духовку, щоб запікати протягом 5-7 хвилин при температурі 200 градусів. до 1 2 3 4 5+



  9. Ось все, пиріг. смородина готовий. Бодибилдерши!





Редакційна консультація Також я пропоную, як зробити сирний торт з чорною смородини. Ми їсти і не отримувати краще, тому що це так смачно, що всі калорій йдуть прямо до серця!



Сирний фарширований, більш як шовковий крем, крихке тісто і наша краса. червоний! Спробуйте зробити цей торт, ви не пошкодуєте його!

Поділіться рецептом з друзями в соціальних мережах, вони будуть вдячні Вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное