Як навчитися мати дружній внутрішній діалог

Щодня жінка прагне до самовдосконалення, намагається відповідати ідеям, приховує її вік. О, це страшне слово "жінка", яке боїться почути в своїй адресі будь-яка дівчина, так як якщо він старий на десять років.

Слово означає більше, ніж номер в паспорті. Це слово спокійно сприймається тільки дорослим, досягається особистість.





Редакція жіночої поведінки "Сайт" Про жіночу поведінку розповідає Юлія Рубльва.





Я був 19, коли мій чоловік і я пішов бачити ідентичність жінки. Я ледве відірвав: там було так багато незнайомих натягів для мене в інтимних сценах, де вона дихнула непристойно, licked її пальцями, і в цілому було щось, я не знаю, що це було потім. Я не знаю, як це відчути. Я не розумію, що вона була, як тварина без будь-якої краси кінематографа. Я не пам'ятаю нічого іншого про цей фільм, крім того, що дивиться почуття.

Згодом, ставши трохи більш досвідченим, я навчився бути присутнім в момент недоторканності з нашим партнером повністю. Але я не забув, що почуття. Я не сказав, коли я піднявся. Відчуття манжету, дратівності і заздрості - це те, що торкнулися мене під час фільму. Я знаю, що дівчина повинна бути такою. Але я не знаю, Що може бути жінка.?





«Мій життя був таким, що завдяки чоловікові, чоловікам і жінкам, які я зустрівся по дорозі, я знаю, що багата вирощена жінка має, якщо вона абсолідує себе щасливим, завжди будучи маленькою дівчиною.

Зазвичай, зростаюча жінка вважає, що її основне завдання полягає в тому, щоб зберегти те, що і проти чого приходить, щоб визначити прихід як старіння і не викликаючи його зростання протягом хвилини. Я часто бачу такі «дівчатки» у своїх зав’язках або фіфтингах, які пропускаються на повній швидкості один з найкрасивіших періодів у житті жінки – дорослому віці.





«Не в змозі бути дорослими жінками і не знаючи, що дорослість складається з того, що вони слизьають минулу владу, самооцінку і тихі знання про себе і інших. Повернутися до грайливості, привабливості, чого вони бачать як «характеризувати життєвість». Такі жінки у віці сорок плюс часто полягають запаморочення і люблять зважати часті під час ділових телефонних розмов.

Якщо ми домоглися відчувати себе як вирощена жінка, подивіться як дорослий, так і мати щось схоже на дорослий, то ми домовилися про те, що привабливість тільки юнака і можливість випікати. У той же час, рефлексуючи привабливість дорослої жінки, яка заповнюється і зношена по-різному: як повна знання про себе і її бажання, а також знання про те, як таке бажання влаштовується у чоловіків і що кожен з них варто.

Жіноча модель поведінки Не може стати єдиною концепцією, вона є набором досвіду і труднощів, які всі стикаються. Вони прагнуть відповідати всім стереотипам і одночасно рефмонтувати їх.

р.



«Жінки, які йдуть прямо до віку з молоді, неминуче проходять дорослі, тільки якщо вони бояться віку. Відмовляючи розпізнати себе як жінка, продовжуючи називати себе дівчиною і дівчиною, вони іноді зберігають підліткові вирази обличчя, пологий голос, прагнення бути прийнятими партнерами, друзями і роботодавцями.

Такі жінки не здатні повноцінного дорослого партнерства і навіть повноцінної жіночої дружби, адже в реальній жіночій дружби є багато сил, суцвіття, підтримка і сміху, не тільки говорять про чоловіків.





«Подруга екстремальна, коли жінка стрибає з дівчини до матері, приймає всіх і не занурює чоловіків, які бачать її як привабливу жінку.

Думаючи про те, чому це сталося, я можу згадати коротко як молодь як товар в нашій країні (званий вікизм), так і неможливість ролі дорослої жінки розквітати і розвивати: ви не зникли в війну тільки якщо ви були введені під захистом як дівчина, або ви могли вижити себе як велика мати. Для її цвітіння і краси потрібна доросла жінка. й

р.



«Секретні сади, власні териториї, діти, які вирощували та проекти, які пройшли, особливо доглядають за тілом і красою, а найголовніше – комфорт, духовні та фізичні, особистісні відносини як одна з насолод, але не життєздатний стан.

Ваші власні гроші, влада, можливість приймати рішення самостійно, гідність, що випрямляє вашу спину, наставляючи при з'яві студентів і студентів, можливість висушити чоловіка і можливість не включати його з будь-якого приводу. Особливе ставлення до юних красивих дівчат: важливо помилуватися без чуми, а також спробувати інші стосунки з чоловіком, з молодшими чоловіками, з батьками.





“Зросла жінка не схильна бути дівчиною або приховати в материнство, вона має тіло і є друзями з ним, що це таке. вона може дати багато, але вона може вимагати багато. Вона знає багато про кров, біль, жир, зради, рани і сльози. У той же спосіб вона знає багато про любов, сміху, люки, щирість, вдячність і радість.

Дорослий жінка любить плодоно-оздоровчий сад: життя збирає навколо себе, її будинок будується, морські бризки на її ніжках, її кохані захоплюють її, і вона обвисає. Вона ідентифікує як доросла жінка, більше не відлякується словом «жінка». й

р.



Особливості поведінки жінки Чоловіки іноді знаходять важко дециферу. Але вони відчувають, коли жінка впевнена в собі, і вона не може приваблювати. Коли жінка повністю приймає зовнішній вигляд, відмовляється від пласта «пластера» на обличчі.

Як ви відчуваєте себе. Перш за все, полюбляйте себе, після чого ваше особисте життя поліпшить.

Поділіться статтю з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное