Інструкція з приготування персикового сирка без випічки

Я побачила фото на годівлі однієї з соціальних мереж. млинціЗроблено мій старий друг Mila. Цей десерт був настільки гарним, що я хотів, щоб зробити щось схоже. Після навчання рецепту я чекаю на можливість приготування цієї смачної страви.

Останні вихідні, мій мама приніс кілька фунтів смачних персиків від ринку, 3 пакети ванілі запечені і деякі печиво, і я знаю, що це був знак!

Купивши необхідні інгредієнти, я відразу почав готувати. Я був трохи хвилюватися про те, чи це буде працювати чи ні, бо це мій перший сирець. Але все вийшло, і легко і без зайвих зусиль!

р.



Домашній млинець без випічки Я дуже щасливий. Я впевнений, що це не буде останнім часом, я використовую цей рецепт. І цей рецепт ідеально підходить для тих, хто, як мій друг, не маю духовки. Ви не повинні зробити цей млинець. Головне, щоб дати йому заварити в холодильнику, тому що желатин знаходиться в начинці, а плоди заливають. желей

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. персиковий сирецьй Соковитний сік подає з столу, кухонні запахи люблять літо! Ви не повинні турбувати духовку.





Основні інгредієнти
  • 200г печиво
  • 150г вершкове масло


Наповнення інгредієнтів
  • 600г ванільна сироватка
  • 400 мл грецького йогурту (жир не менше 10%)
  • 200 мл вершки (20%)
  • 1 бар білого шоколаду
  • 7г желатин


Компоненти верхнього шару
  • 400г желе
  • 1 ст.л. окропу
  • 8 великих персиків






Підготовка
  1. Спочатку необхідно підготувати основу. За допомогою харчового процесора затирають печиво в невелику кришку. Розтопити вершкове масло і перемішати його з крихтою.



  2. Форма була покрита харчовою плівкою складалася кілька разів (або фольгою), викласти суміш печива з вершковим маслом на дні форми і добре вимити. Поставте основу в морозильну камеру 15 хвилин.



  3. У окремому контейнері змішайте сирну масу з йогуртом. доб.2



  4. Розтопити бар білого шоколаду з вершками в мікрохвильовці або на плиті, перемішати до однорідності. Залийте цю суміш желатину, залиште на 5 хвилин. Потім нагрівають до 60 градусів без кипіння. Дайте мені трохи охолонути.



  5. Змішайте сирну масу з шоколадним кремом. Залийте начинку на підставі печива і знову вставте в морозильну камеру на півгодини. 2316614р.



  6. Змішайте мішок фруктового желе з 1 склянкою окропу, добре помішайте. Зігріваємо 2-3 хвилини так, щоб желе розчиняє до кінця і стає однорідним. Нехай холодний желе (близько 15 хвилин).



  7. Поки желе охолоджується, можна нарізати персики на тонкі скибочки.



  8. Покладіть фрукти на сирник, залийте акуратно охолодженим рідким желе. Поставте в холодильник на 3-4 години, або краще за всю ніч. до 1 2 3 4+



  9. Це, млинці готовий. Бодибилдерши!





Є сотні різних рецептів млинців: шоколад, ягода, з випічкою, без неї. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я пропоную вам дізнатися один незвичайний спосіб зробити млинець. Замість вершкового сиру він має сир, а замість печива він має банани.



Тонка хрусткі піщана основа, ніжний вершковий смак сирний сир І погорнути його, тонкі скибочки перців потопають в желе все про дивний сирець. Вечору краще варити, а вже вранці насолоджуватися приємним смаком. Цей десерт легко замінити торт на день народження, так як він виглядає відмінно!

Поділитися Зареєструватися з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное