Як зробити бабланину з абрикосами на кремі

У Карлові Варі живе найкращий друг моєї матері. Цього літа ми поїхали до Тітка Мартіна на тиждень.

Я не підкажу вам, скільки ми любили цю область з його натуральними цілющими джерелами, чистим гірським повітрям і затишною архітектурою, тому що не вистачає слів, щоб описати всю цю красу і наше захоплення від подорожі. Я хочу поділитися цим рецептом з вами. чеська з абрикосами.

Бубланіна традиційна. чеський пирігЦе виглядає як charlotte, але на мій погляд він смакує ще краще. Я роблю бабланину на вершки, і я використовую абрикоси як начинку. Ви можете зробити це з будь-яким фруктом, який ви маєте.

р.



Смачний торт з абрикосами Сьогодні видання "Сайт" Хочу дізнатися, як приготувати. бабланін на вершки. Величезний бонус цього рецепта - це його простота!





інгредієнти
  • 12 абрикосів
  • 3 яйця
  • 150г цукру
  • 250мл кремовий
  • 300 г пшеничного борошна
  • 7г розпушувач
  • щіпка


р.



Підготовка
  1. У глибокій мисці збити яйця з цукром міксером.



  2. Залийте крем без зупинки збивання. Додайте просіяне борошно, сіль і розпушувач, перемішайте шпателем або ложкою.



  3. Змийте абрикоси, отримайте кістки з них, виріжте їх невеликими скибочками. 9653359



  4. Візьміть форму для випічки (У мене є прямокутна 35 по 25 сантиметрів). Накрийте форму пергаментним папером, а потім залийте тісто в неї. Тісто рівномірно розподіляється за допомогою лопатки, викладають шматки абрикосів. р.



  5. Бакланіна в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25-30 хвилин. Охолодити готовий торт і посипати цукровою пудрою при бажанні.



  6. Це, чеська готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати абрикосовий мармелад без будь-яких загусників, барвників і консерваторів. Великий колір і великий смак!



Солодкий. тісто з абрикосами замочують в ароматному соку, ягоди перетворюються в ніжне пюре, а тісто виглядає яскраво і сонячно!

Виявляється торт повітряний і помірно солодкий, і його готують просто і без мусок. Що не є причиною пантера будинку смачний Свіжі чеські кондитерські вироби? До речі, бубліна ідеально підходить для прохолодного молока!

Чи подобається вам рецепт? Поділіться своїми друзями в соціальних мережах, вони обов'язково оцінять.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное