Приморський рецепт на кефірі

Коли літо не радує погодні дні, а перекусити загиблий погляд, навіть настрій погано. Я не хочу працювати, і в вихідні я просто хочу лежати в ліжку. Де це йти?

На таких моментах можна вирізати тільки ароматні домашні тістечка. Ми вже підготували для вас рецепт для простого, але неймовірно смачного смородини. Цей ніжний ласощі і чашка гарячого чаю буде яскравіше будь-якого холодного дня і дати заряд позитиву на тиждень попереду.

р.



Редакція гаманця "Сайт" Ви не можете знайти краще ласощі, ніж цей коктейль!





інгредієнти
  • 150мл кефір
  • 130г вершкове масло
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 200 г чорної смородина
  • 250г борошна
  • 200 г цукру
  • 2 яйця


Підготовка
  1. Перш за все перемішати розм'якшене масло з цукром.
  2. Потім додайте яйця, кефір і ретельно перемішайте.



  3. Тепер просіяти борошно порціями разом з розпушувачем і додати поступово до інших інгредієнтів.



  4. Підібрати смородини, залишаючи тільки цільні і свіжі ягоди, потім мити і висихати її.
  5. Залишилося тільки додати ягоди в тісто і ретельно перемішати. Для запобігання смородини від застібки внизу кекса, відварити ягоди в борошні перед додаванням його в тісто.



  6. Кефір муфін з смородини Надішліть на 180-градусний духовку. Bake протягом 80 хвилин. До речі, якщо ви запікаєте кекси в порційних формах, час приготування буде зменшено до 20-30 хвилин. Перевірте, чи готовий кекс, ви можете використовувати звичайний зубний пальчик або навіть матч. Просто приклейте склянку посередині і подивіться на матч. Якщо воно залишається сухим, значить, млинці готовий.

    78р.





Це те, що краса виходить в кінці, можна прикрасити ароматний пуховик з цукровою пудрою. Це десерт, який ви не можете відмовитися, прямо? Якщо ви дійсно хочете кекси в пості, немає проблеми, у нас є рецепт рум'яних муфінів без кефіру і яєць.

Напишіть у коментарях, вам подобається рецепт, якщо так, обов'язково поділитися ним з друзями, які долають персистентну меланхолію в погану погоду.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное