Як приготувати салат з огірків і моркви на зиму

Коли відповідь на питання: «Що варити на вечерю, любов?» – Я чую, «Що нового!» – Я почала вивчати корейську кухню. Мій чоловік любить його. салат І бокові страви, і це дійсно світиться з щастям, коли я роблю східні вечері.

На сьогоднішній день ви зможете насолодитися стравами з чимось особливим. Редакція "Сайт" Він також розповідає про те, як приготувати. Салат з марлі І морква в корейці.

Огірок і морква салат Інгредієнти
  • 2кг огірка
  • 2 морква
  • 1 голова часнику
  • 125мл оцет
  • 80г цукру
  • 100 мл рослинної олії
  • 2 ч.л. солі
  • 1 пакет одягу для кореневих моркв
  • 0,5 ч.л.


Підготовка
  1. Спочатку добре вимийте огірки і наріжте їх на чверті, позбавляючи від коренів.



  2. Потім очистіть моркву і потріть її великою соломкою. 789529



  3. Помістіть овочі в глибокій мисці, подрібніть часник і додайте в огірки. Після додавання приправи для кореневих моркв, цукру, солі і гарячого перцю.



  4. Тут ми відразу відправимо оцет і рослинне масло з коріандром.



  5. Ретельно перемішати овочі спеціями своїми руками і залишити чашу в холодильнику на добу. Періодично знімайте чашу і розмішайте овочі, щоб вони рівномірно замочували в спеції. р.



  6. Після дня огірки можна сміливо подавати на стіл і розкачати на зиму. Щоб розкачати салат огірка, спочатку покласти овочі в чистих банках.



  7. Після рівномірного розливу овочевого соку на всіх банках.



  8. Покрийте банки кришками і поставте стерилізовану в окропу протягом 15 хвилин. Залишилося щільно закривати банки і прибрати їх під ковдру вночі, перетворюючи ковпачки вниз.





Це смачна зима і готова!





Поставте рецепт на сторінку так, щоб не втратити його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное