Інструкція по виготовленню елегантного гарбуза

Гарбуз є надзвичайно корисним рослинним, з якого можна приготувати приголомшливі десерти, корисні, красиві і дуже смачні. У нашому арсеналі є щось особливе. гарбузАбо, як мій дочка називає це, фантазія гарбуза сирець.

Не складно приготувати: стакан кашу + стакан сиру = ніжний, простий, казково смачний, проблем з шарами не виникали. Я дуже рекомендую їсти торт в часі. Неможливим є розбити!





Pumpkin casserole сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. гарбуз касазолй Кожна осінь я отримую цей рецепт з кулінарної книги.





Склади для сирного тіста
  • 350г сир
  • 2 яйця
  • 3 ст. цукру
  • 1 ст.л. сметани
  • 3 ст.л. крохмаль
  • 1г ванілін
  • щіпка


Інгредієнти тесту гарбуза
  • 500г гарбуз
  • 2 яйця
  • 2 ст. цукру
  • 1 ст.л. сметани
  • 3 ст.л. крохмаль
  • щіпка


Карамельні інгредієнти
  • 200г гарбуз
  • 200 г цукру
  • 150г води






Підготовка
  1. Промийте, очистіть і відріжте гарбуз дрібно. Залийте гарбуз з окропом і відваріть на середньому вогні 5 хвилин.



  2. Щоб приготувати сирне тісто в зручному контейнері, змішайте сир, яйця, цукор, крохмаль, дрібку солі і сметани. Якщо сир рідкий, то сметану не можна покласти. Перемішайте все ложкою, а потім збийте блендером близько 2 хвилин до однорідної маси.



  3. Готовий гарбуз також збивається блендером до стану пюре. У подрібненому гарбузі додайте цукор, сіль, яйця; зберігайте збивання блендера. Додайте крохмаль і перемішайте його знову.



  4. Олія хлібопекарської форми. Залийте тісто в свою чергу: ложку гарбузового тіста, потім посередині залийте ложку сиру (білого) тіста, потім знову посередині - ложку гарбуза, а потім сиру. Продовжуйте до повного циклу!



  5. Поставте запіканку в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки і запікайте 20 хвилин.



  6. Щоб приготувати карамель, залити воду в каструлю, додати цукор і відварити цю суміш. Під час кипіння цукру і води ріже гарбуз дрібно. Додайте гарбуз до каструлі і варіть ще 5 хвилин на високій температурі, періодично помішуючи. Готовий карамельний віск з блендером, а потім охолоджують в морозильній камері протягом 5 хвилин.





  7. Візьміть запіканку з духовки, залити гарбуз карамель і запікати ще 15-20 хвилин до готовності.



  8. Це, млинці готовий. Бон привіт! Р





Також я пропоную вам рецепт гарбузового печива "Смелл осені". Для сніданку з мускою молока ідеально підійдуть такі пряники.



Якщо ви хочете, щоб ваші діти їсти сир і гарбуз, запекти їх цим касеролом. Цей незвичайно смачний, корисний і красивий торт обов'язково сподобається всім в домашніх умовах!

Касерол гарбуза в духовці виходить дуже яскравим, ароматним і поживним. Якщо ви любите гарбуз стільки, скільки ми робимо, зберігайте наш простий рецепт закладений і поділяйте його з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное