Рецепт кекса гарбуза

Недавній друг розповів про те, як вона ненависла сиром в дитинстві. "Я повернув мій ніс навіть з солодкого Великодня запіканка!" Але один день мій мама зробив спеціальні млинці, і, дивно, це не було ще п'ять хвилин до того, як я вже ткаю їх як щік. Я думаю, що це був секретним інгредієнтом, який зробив сирець виглядом і запахом, тому апетитний, що неможливо протистояти. ?

І секретний інгредієнт був звичайним вареним гарбузом. Розглядається природний антидепресант. Цей овоч містить велику кількість поживних речовин, які борються з втомою, стресом і покращують обмін речовин.

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати незвичайне млинці гарбуз. Кукурудзяні млинці Вам не займе більше години, але Ваш настрій поліпшить весь день.

Як приготувати сирні інгредієнти
  • 250г сир
  • 100г гарбуз
  • 2 яйця
  • 15г манна
  • 1 ч.л. кориці
  • 75г борошна
  • 1 ст.л. сухої журавлини
  • щіпка
  • цукор


Підготовка
  1. Перше, що ви робите, це очистить гарбуз і зрізаємо кріп. Залийте її невеликою кількістю води і відвару.



  2. Пришийте зайву рідину через значок, перемістіть гарбуз в поглиблену ємність і зламайте виделкою, додаючи кориці. Залиште гарбуз для охолодження.



  3. Тепер розбиваємо сир з виделкою, додаємо яйця, сіль, цукор, охолоджений гарбузовий пюре і омоліну. Залиште суміш, щоб стояти протягом 20 хвилин, щоб оселитися крупу.



  4. Додайте журавлину і перемішайте її до.



  5. Потім додайте борошно і перемішайте всі інгредієнти ретельно.



  6. Потім залийте в плоску пластину борошно.



  7. Формуйте круглі заготовки і покладіть їх на борошняну дошку.



  8. Щоб обсмажити, візьміть каструлю товстим дном, залийте рослинне масло в неї і прогрійте його. Поставте заготовку з двох сторін до золотистого кольору.





Виявляється дуже незвичайно яскравими і дуже смачними млинцями. Обов'язково приготуйте господаря з цією сонячною стравою.





Раніше ми вже писали, що ви ще можете варити з сиру - дивитесь на себе і діліться інформацією з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное