День пам'яті Мирця Еквалі до Апостолів Марія Магдалена

У церковному календарі за серпень є особлива дата - день Марії Магдалина, який ми святкуємо 4 серпня. Всім відомо, що Марія Магдалена є однією з найвідоміших жінок в Біблії. Вона стала символом перемир'я і не тільки послідовника Христа, але і його найближчий диск.





Сьогодні редакція. "Сайт" Бажаєте на честь пам'яті Марії Магдалене, пам'ятивши своє життя і пропонувавши молитву до мирробера.

За легендою, св. Марії Магдалене був мірх-ведром і учням Ісуса. Проте, вона мала йти через складну подорож і повністю змінити її життя. Репентант Марія Магдалене Це символ прощення для кожного вірителя.

(доб. 1)



Марія народилася в місті Магдалене. Євангеліє говорить, що в її юнацьких вона була дуже красивою і з раннього віку почала вести безглузде життя. Всі змінилися після зустрічі Ісуса. Він звільнив її від семи демонів, вилікував її володіння, і поклав її назад на правий шлях.

Після загоєння Марія вирішила привести до правого життя. Він був вірним диском і свідком його смерті на хресті. Вона пізніше стала однією з мірських дружин, які прийшли в печеру, щоб приготувати тіло Христа на похорон.





Марія була однією з тих, хто свідків відмирання Христа, вона була вона, яка вперше повідомила дива на апостол. Після освячення Христа, вона почала вести життя християнства в Римі та Азії. Звідси, у старій вікі святий пішов до Ефесу. Вже з'явилася земляна життя.

У дев'ятому столітті реліквії св. Марії Магдалини передані до Константинополя і укладалися в храм святого Лазаря. Поки вони переїхали в Італію і розміщені в Римі. Частина реліктів розташована у Франції біля Марселя, де було побудовано. Церквай





Після смерті Христа, Марія виконувала багато більше знебоїв, кожен з яких переніс викладання Спасителя до людей. Це день пам'яті, що кожен віруючий має честь. Ми святкуємо цей день щороку 4 серпня

У Росії в цей день обов'язково ходили дозрівання ягід. Заготівля була закачана на зиму, що робить компотами і варенням. Сама господиня проживала в цей день, тому люди Марії часто називають Бутком. Також в цей день потрібно випікати ягідні пироги.





Можна зібрати лісові ягоди, але категорично заборонено працювати в саду. Плоди, які збираються в цей день, вважаються загоєнням. Також можна не турбувати навколо будинку, тільки робити хребти. Він сказав, що святий може стати сердитися, якщо вона працює в цей день.

Що таке молитва на святому святі. До церкви і пропонуйте святу молитву.





Молитва св. Марії Магдалене «Святий Мирробер, рівно до апостолів Магдалена Марія!» З теплою любов'ю до Христа, ви трамплічені на зло-інтригах ворога і знайшли безцінні перли Христа і досягла Королівства Небес.

З цієї причини я прийшов до вас з ніжною душею і зламаним серцем я торкнувся до вас невигідно: подивіться з висоти небесного на мене, борючись з грішними спокусами; див., так як багато гріхів і нещастя ворога дивиться мене щодня, шукаючи мій руйнування.

славний і всеохопний диск Христа, Марія! Прейму улюбленому і коханому Христу Богу, що він може дати мені визнання багатьох моїх гріхів, зміцнити мене своєю витонченістю, таким чином і весело походу по шляху своїх святих команд, і зробити мене ароматним храмом Святого Духа: так, у світі я соромно помирати мій твердий життя на землі і похати в яскраве і благословенне абод небесного рай, хоча ви з усіма святами необов'язково і радісно, один Святий Дух, один і Святий Дух. Амен.

258200Р



Молитва - це спосіб говорити про Бога, і важливо знати певні нюанси. Про те, як молитися Богу.

Кожна молитва - невичерпна сила! Особливо сильний 90-й Український переклад І. Огієнка Ця молитва є талісманом від захворювань, лих і багатьох неприємностей. Потрібно регулярно навчатися сердечком і читати його.

Ви також можете молитися за здоров'я і загоєння до Святого Пантелеймона. Святі обов'язково допоможуть вам тільки щиро вірити і молитися.

Як провести День Святого Марії Магдалени? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное