Як приготувати пишні бункери з начинкою

Якщо ви попросите мені те, що я любила більшість про школу, я відповідав без зачаття: «Бунс!» Тоді я любив всіх сортів тістечок і завжди шукав наступну зміну, щоб запустити в їдальні для улюбленого лікування.

Наші кухарі випікають виключно. пухкі з різними видами начинки, з яких весь лобі поширюється тільки на неймовірний аромат. Не дивно, що моя сестра використовується для того, щоб зробити задоволення від моєї пухнастих щік.

Роки йдуть, і любов запашних бункерів залишається зі мною. Для тих, хто любить смачну їжу, "Сайт" підготовлений виключно спливаючій

Lush бункери інгредієнти
  • 300г борошна
  • 3g сухі дріжджі
  • 35г цукру
  • 1г сіль
  • 160 мл молока
  • 1 яйце
  • 20 мл рослинної олії
  • 200 г кунжуту


Підготовка
  1. Залийте дріжджі 15 мл молока і залиште настоятися 15 хвилин.



  2. Потім просіяти борошно, перемішати з дріжджами і молоком.



  3. Додайте цукор, сіль, яйце та тісто мікси. р.



  4. Потім додайте рослинне масло і ретельно замочіть тісто. р.



  5. Загорніть тісто в харчовій плівці або віолончельному пакеті так, щоб він не заморожував, і вставте в холодильник на ніч. р.



  6. Приготувати начинку вранці. Наповнення може бути будь-яким: насіння, шоколад, м'ясо, яйця з зеленню або свіжими фруктами - абсолютно все буде робити.



  7. Потім вийняти тісто і розділіть його на рівні частини, згортаючи з них після невеликих кульок. р.



  8. Виготовляйте кожну з кульок і загорніть начинку в тісто.



  9. Насос заготовок в кунжуті, покласти на підготовлену каструлю і накрити харчовою плівкою. Залиште їх стоячи на 40 хвилин. р.



  10. Потім прогрійте духовку і запікайте булочки на півгодини при 170 градусах.





Це, без сумніву, ідеально підходить для всіх випадків!

Такі пишні домашні бункери не залишать вас байдужими. Ви будете любити цей рецепт!

Розкажіть ваші друзі, як запекти неймовірно свінгери в будинку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное