Як варити млинці в духовці

Laziness, як ви знаєте, є двигуном прогресу. Моя дитина любить млинці дуже багато, і я, на жаль, не схожа на смаження їх дуже багато: вони будуть горіти, потім вийдуть в глумпі.





Це дратівливий диссонанс зробив мені погляд на рішення, і це знайшли! Lazy Фінська панчохи (Rannukakku) не вимагає довгого стоячи на пластині.





Змішані тісто в блендері, заливають її на чашу, і безкоштовно. І вони вийдуть, щоб заздрити всіх: пишні, ніжні, плавлені в роті, як омлет з дитинства, крім цього солодкі.

Найпростіший рецепт приготування млинців
  • 250мл борошна
  • 450 мл молока
  • 2 яйця
  • 25г вершкове масло
  • 1 ст. цукру
  • сіль
  • деформація


Підготовка
  1. Збийте яйця в мисці з невеликою кількістю молока (молок не повинен бути холодним).
    4385866

  2. Додайте щіпку солі і цукру. Ті, хто любить солодощі, можуть покласти більше однієї ложки.
  3. Поступово переплетіть борошно до отримання однорідного тесту без грудок. Потім розвести його з рештою молока до вершки консистенції.
    1 999 р.

  4. Покрийте тісто з плівкою і залиште при кімнатній температурі 20 хвилин.
  5. Накрийте випічку з папером для випічки і налаштуйте її, щоб зігріти до тих пір, поки в гарячій духовці.
  6. Розтопити вершкове масло, покласти його в тісто і знову перемішати.
  7. Залийте тісто в гарячій чаші.


  8. Поставте в духовку нагріту до 200 градусів і запікайте 20-25 хвилин. У процесі тісто підніме і потім оселиться.


  9. Вирізати млинець і подавати в порцію форму.
    12577.

  10. Фінські млинці в духовці Готовий. Бон привіт!


"Сайт" Він розповість, як використовувати блендер, каструлю і 10 хвилин безкоштовного часу, щоб зробити сніданок млинці. І не зайвих страв брудні. Фантастика!

фіни дуже люблять рибу, тому додають оселедця до картопляного касеролу в Фінляндії в поєднанні з дивно смачним соусом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Не існує багато млинців: скільки ви варите, завжди є кілька. Насолодіться смачними стравами та снеками. Ось 10 рецептів млинцевого тіста, Масляниця не менше щодня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное