Как приготовить булочки по рецепту Дарьи Цвек

Моя бабуся Лариса завжди запекла мене дивно смачно. бульби лавровій Як я дізнався нещодавно з рецепту легендарного радянського майстра Дарії Звейка.

Після Дар'я Звек був названий «магнітом приготування» і «артистом кулінарного жанру». «Я така коханка, яка навіть з попелиці щось запечена.» Її випічка дивна, повітряна, пишна. Ось з цієї серії.

Коли я знайшов записи в моїй онуки бабуся, я відразу готувався, і я отримав це прямо в перший раз!





М'які бункери Сьогодні редакція "Сайт" розповість вам, як варити названий «косами» рецептом Дарії Звека. Не тісто, але магія - найяскравіші і пишні!

Р



інгредієнти
  • 250г борошна
  • 100 мл молока
  • 3 яйця
  • 20г свіжих дріжджів
  • 50г вершкове масло
  • 50г цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • 3 ст.л.
  • 1-2 ч.л. цукрового піску
  • полукола


р.



Підготовка
  1. Нагрійте молоко і залийте її в невелику миску, додайте дріжджі і столову ложку цукру. Перемішати і залишити на півгодини, щоб зробити опару.


  2. Запитайте на борошно в глибокій мисці, додайте сіль. У окремому контейнері збити жовтки з рештою цукром до маси відбілів. Вимити лимон, відокремити половину і захопити лимонну шкірку.



  3. Коли опара готова, додайте її до середини борошна, також залийте збитими жовтками і очистіть від половини лимона. Стирайте і додайте розтоплене масло.



  4. Змішайте тісто. Зверніть увагу, що це тісто необхідно ретельно перемішати протягом 10 хвилин. Змастити чашу рослинною олією, покласти тісто в ній, накрити невеликим шматочком харчової плівки і відправити на годину в теплому місці.



  5. Форма для випічки змащують рослинною олією. Готове тісто ділять на 12 частин приблизно 42-50 грам. Тісто липкий, тому краще працювати з ним на масляному столі, олія руки теж. Зробіть кульки з тіста, потім розділіть на плоскі хліби, викладіть начинку і добре щічте, потім злегка прокочуйте і викладіть у форму. Дарія Звек утворився «коси» у вигляді прямокутного блоку бункерів, що пригнічують з усіх боків з начинкою, як «дружа» пирога. Але я запечена в овальній формі.





  6. Покрийте бункерну форму з харчовою плівкою і залиште її на іншу годину.



  7. Змастити бункери збитими білками і покласти в духовку нагріту до 180 градусів і запікати 20-25 хвилин. Збийте готові бункери з цукровою пудрою.



  8. Це, ковні бункери Готовий. Бодибилдерши!





Я також запропоную вам ознайомитися з особливим рецептом смачних родзинок, які візьмуть свої навички для випічки абсолютно нового рівня.



Приготувавши хоча б один рецепт Дарія Звека, ви дізнаєтеся, що це не для нічого, що її книга «Домашній cookie» передрукувала 9 разів! Випічка неймовірна. люксй Обов'язково спробуйте і подивіться його в першу чергу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное