Інструкції для приготування млинців з яблуками та родзинками

Якщо ви не можете випікати ідеально гладкі млинці, а кома не тільки перший млинець - не знезаду. Ви просто повинні подивитися на національних рецептах інших країн. Минулого року я жив у Празі протягом трьох місяців і місцевих жінок навчав мене, як зробити млинці. І ми думаємо -- млинцій

Ці незвичайні і смачні млинці підкорили мене відразу! Дуже просто готувати, але виходить дуже смачно. До речі, в австрійській кухні є схожий рецепт, але у них ганчірки називають «Кайзершмаррн». Перекладений як «імперійний млинець», він ніколи не лунав. Бо він ламав!





Млинці з яблуками Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. яблуко-платна і родзинки. Щось між солодким омлетом і ніжним соковитим бісквітом!





інгредієнти
  • 240г борошна
  • 7 яєць
  • 400 мл молока
  • 4 ст. цукру
  • 3 ст.л. цукрового піску
  • 2 яблука
  • 3 ст. л.
  • 3 ст.л. вершкового масла
  • 4 ст. л. коньяку
  • щіпка






Підготовка
  1. Промийте яблука, очистіть їх, видаліть серцевину і наріжте на тонкі скибочки. Раїзини також промивають і сушать.



  2. Яйця діляться на жовтки і білки. У зручному контейнері змішайте жовтки, 2 столові ложки цукру, молока, сіль. Запитайте на борошно і додайте його до тесту. Коржі в міцній піни, ретельно перемішати в тісті. Тісто повинна бути пишною як бісквіт.





  3. На сковороді подрібнити столову ложку вершкового масла, викласти зрізи яблук, посипати їх рештою цукром і тушкувати їх до м'якості протягом 2 хвилин. Потім залийте половину тесту на яблуках і доведіть його до золотистого кольору на помірну спеку.



  4. На тісто при випіканні залийте половину родзинок. Поверніть його над, дайте йому захопити іншу сторону за півгодини. Потім відривають тісто з дерев'яною шпателем в довільні частини.



  5. І відразу посипати рясно 2 столові ложки цукрового піску, які практично відразу починають карамелізувати на гарячому млинці. Зніміть каструлю з вогню, залийте млинець коньяком, накладіть її на вогонь і покладіть каструлю назад на вогонь, щоб спирт вигорає. Приготувати залишилися половину тесту таким же чином. Габаритний зображення



  6. Покладіть млинець на тарілку і посипте її цукровою пудрою. Варення і морозиво можна додати при бажанні. до 1 2 3 4 5+





Всі любителі цікавих млинців я раджу дізнатися, як зробити торт шоколадних креветок (тонкі млинці). Французька делікатеса, яка буквально розтоплює у роті!







Такі млинці також можна приготувати зі свіжими фруктами, ягодами або використовувати консервовані фрукти з компот.

Торн млинці. вся в соку Чеська і австрійська кухня. Це ідеальне рішення для сніданку. Почати свій день смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное