Рецепт тортів без цукру і яєць

Коли я вирішив їсти менше цукру, я не зміг знайти дієти солодощі, які я люблю. Але недавно я пощастило спробувати. Картопляний торт без конденсованоїЯ дивився на те, як вони були смачними.

Такі коржі мають досить щільна структура, середній рівень солодкості і неймовірно приємний горіх післясмак. Дуже легко приготувати, і головне неможливо позбутися від неї, так як не борошно, яйця, ні цукор обов'язково підготувати цю солодку. Звичайні інгредієнти: вершкове масло, бісквіти і згущене м'ясо не обов'язково!

Редакція "Сайт" З задоволенням поділитися рецептом низького калорійного десерту, який можна насолоджуватися навіть перед сном, не хвилюючись про вашу фігуру.

Як зробити торт "Потато" Склад
  • 300г курча
  • 4 ст.л. мигдального борошна
  • 2 ст.л. подрібнених фісташки
  • 50г дат
  • 50г сушений
  • 50г родзинки
  • 2 банани
  • 1 ст. л. мед
  • 2 ст.л. арахісового масла
  • 2 ст. л. борошна виноградного насіння


Підготовка
  1. Щоб приготувати ці торт-мейкІнгредієнти необхідно заздалегідь підготуватися. Смоктайте на ніч, щоб зробити його більш м'яким. Уранці варять квасолю за годину і навпіл.



  2. Під час варіння курчат, кип'яченої води і замочити сухофрукти в ній протягом 40 хвилин, попередньо видаливши кісточки з дати.



  3. Коли курча закипить, залийте воду і подрібніть її в глибоку миску.



  4. Потім додайте арахісове масло до чаші. р.



  5. Очистити банани, розділити їх на кілька частин і додати в інші інгредієнти разом з медом. Потім ретельно перемішайте вміст чаші до однорідної.



  6. Подрібніть висушені фрукти в пюре, додайте до отриманої маси і перемішайте все знову до отримання однорідної консистенції.



  7. Тепер додайте в суміш мигдального борошна і подрібнюють фісташки.
    Розділіть масу на дві рівні частини і додайте борошно з насіння винограду в одну так, щоб торти перетворилися коричневими.



  8. Залишилося тільки сформувати коржі з білої і коричневої маси у вигляді картоплі і подрібнити кожну з них в борошні з виноградного насіння.





Такі коржі можна зберігати в холодильнику на тиждень, хоча навряд чи можна залишити їх самостійно в холоді за такий тривалий час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное