Як змінити своє ставлення до життя

Щодня ми прокидаємо вранці, поспішаємо працювати і поспішаємо до нашого дуже важливого бізнесу. Ми беремо все це серйозно і бояться з'являтися ступні або виглядають смішно. Дуже часто це приносить нам не радість, але стрес і напругу. Sage Sadhguru каже, що це через наш екстремальний серйозність.





Сьогодні "Сайт" Він хоче поділитися своїми думками про те, як навчитися насолоджуватися життям.

Садгуру запитав, що робити з людьми, які приймають все занадто серйозно. Чи потрібно робити щось про це і як змінити їх ставлення? Відповідав відповідь, і кожен з нас повинен слухати.





Починався з припливом: «Особливий майстер жив у Базрі. Одного разу, хто запитав майстра стати студентом, але він відмовився. Після цього багато людей попросили стати студентами в майстерні. Більш і важливі і відомі люди почали приходити до нього, але він відмовився від всіх. У зв'язку з цим він став дуже відомим і полум'ям його кинув дуже далеко.

р.



Після відомого технолога, поціновувача всіх святих книг, прийшли до майстра, а також попросили стати студентом. Наполягав, що майстер повинен поділитися своєю мудрістю, бо знає щось, що ніхто не знає. «Я не хочу, щоб я не хочу, але тому що ви не хочете». Запевняє, що він готовий до навчання.

Майстер прийняв затвердження теолога і погодився взяти його на навчання. Він приніс шматочок брудної тканини і дав йому патологу, кажучи, що він повинен позбутися від свого одягу і покласти його на лойн. Він подарував йому порожню баночку і сказав йому, щоб поставити її навколо шиї.

Майстер сказав: "Я даю предмету цукерки м'яти. Що ви йдете на ринок. Хлопці будуть сміятися і кинути камені на вас, і ви посміхатися на кожному з них і дати їм цукерки.

У той час, як він не знав, що вони думають, якщо він вирішив прогулятися містом в такому одязі. «Я сказав, що ви не хотіли б навчатися.» Тексти пісень, а це означає: І великий питання тут: вам потрібно викладати, що вам подобається, або один, який перетворить вас?





Ми вважаємо, що ми занадто серйозні, і ми не можемо зробити все можливе. Sadhguru переконаний, що це те, що нам потрібно зробити в першому місці: стати несерйозним. Щоб стати несерйозним, потрібно бути безглуздим і не боятися його. Чи можете ви отримати і танцювати прямо зараз? Не робити гарний танець, але просто танцювати, як ви можете, навіть якщо це смішно?

Садггуру каже: «Дякую трохи розслабитися, трохи сміятися, бути з людьми навколо вас, робити те, що здається непристойним для вас». Не дуже важливі речі. Коли ви робите серйозні речі, ви стаєте дуже серйозною. й





Зрозуміємо, що ми не можемо зупинити роботу, мудрий чоловік і не називаємо нас. Ви просто повинні прийняти його легко. «Якщо ви думаєте, що ваша робота важлива, варто взяти відпустку. й

І відпустка не означає кудись. Відпустка кожні 24 години. Щодня потрібно взяти відпустку від вашої серйозності. Де це відбувається? Відчуття від почуття самодостатнього. Ми думаємо про себе як важливі люди, дуже важливі люди, але в реальності, кожен є зерном піску в Всесвіті.





Сьогодні ми робимо наші важливі речі, але правда полягає в тому, що якщо ми пішли, Всесвіт не змінить. Не один помітить, крім пари найближчих людей, але світ продовжує існувати. Життя пройде без тебе. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

р.



Sadhguru коментує, Не важливо, що світ говорить про вас. Неважливо, наскільки важлива робота. Ви повинні розуміти, що незалежно від того, що ви є, світ буде красивим без вас. Якщо ви не будете нагадувати себе про це, вам не доведеться ніяких причин бути серйозним.





Але що таке значення життя? Sadhguru відповів в одному з його відео.

про:blank

Слова мудрого чоловіка вражають нас значно. Його світогляд вражає і радує одночасно. Ми не можемо сказати, що він абсолютно правий. Це не деякі складні і незрівняні речі, ні, це банальні істини, які кожен з нас повинен реалізувати. Коли ми розуміємо все це, ми навчимося. житий Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное