Як приготувати сирний соус

Після того, як я спробував макароні в вершковому соусі в одному з наших улюблених кафе, я дійсно збуджусь про ідею навчання, як приготувати те ж саме смачну пасту. На щастя, шеф-кухар є нашим хорошим другом, він сказав нам, що весь секрет неймовірного смаку лежить в соусі. «Ви можете легко зробити домашній соус і насолоджуватися кожним днем», – посміхався перед розкажемо всі деталі приготування їжі.

Однак, незалежно від того, що смачна паста, їсти пасту наодинці кожен день не найкращий варіант. Редакція "Сайт" Я думав, що це було приємно, щоб зробити вибір рецептів і розповісти їх. Як приготувати сирний соусВраховуючи, куди буде подано. І воля! Є дев'ять рецептів у вашому розпорядженні.

Як приготувати сирний соус
  1. Вершковий сирний соус для овочів




    інгредієнти
    • 3 ст.л. масла
    • 3 ст.л. борошна
    • 0,5 ч.л. сухої гірчиці
    • 2 ст.л. молока
    • 300г еддар
    • сіль
    • чилі


    Для початку пофарбувати вершкове масло в невеликій сковороді. Додайте гірчицю, борошно і перемішайте все до однорідності, нагріваємо на повільному вогні. Потім залити молоко в каструлю, поки не перестати розмішати суміш, і варити соус протягом 60 секунд. В кінці додайте тертий сир і спеції і перемішайте все знову.

  2. вершковий сирний соус для макаронів





    інгредієнти
    • 200мл крем
    • 200г твердих сирів
    • 200г плавлений сир
    • 10 мл рослинної олії
    • часник сіль
    • Базилік
    • чилі


Категории

Смотрите также

Новое и интересное