Інструкція з приготування молдавської вершини з сиром

Перший раз відвідав Молдову. У 2.5 дні я зумів любити цю красиву землю з чудовим характером, вулицями, виноградними виноградниками, затишними будиночками і просто смачною кухнею. Я повернувся. пердятХто опинив серця всіх своїх господарств!

Молдавська вертута - найсмачніший ковбойший Легко приготувати, тісто дуже приємне в роботі і легко розгортається в тонкий шар.





Тісто кашель сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. Молдовай Я зроблю цей торт кожен п'ятниця, і я шукаю його!





Тест інгредієнти
  • 300г борошна
  • 1 яйце
  • 125 мл води
  • 3 ст.л. рослинної олії


Наповнення інгредієнтів
  • 450г сир
  • 2 яйця
  • 1 зубчик часнику (за бажанням)
  • рослинне масло (змащувати тісто)


р.



Підготовка
  1. Перемішайте тісто, як варення. Додайте яйце до розсіяного борошна, перемішайте. Потім додайте воду і рослинне масло. Дивитися з ложкою.



  2. Розгорніть тісто в м'яч, загорніть його невеликим шматочком харчової плівки і надішліть її в холодильник на 30 хвилин. р.



  3. Для приготування начинок содового сиру. Я використовував 250 грам брунци і 200 грам російської, але можна взяти тільки брунцу або частину сиру для заміни сиром (за бажанням). До сиру додайте 1 яйце і часник пропускають через прес. Стирайте все разом. Якщо використовувати бринзу, то начинку не можна засолити, а якщо трохи солістний сир, то покласти сіль за смаком.

    р.



  4. Залийте робочу поверхню невеликою кількістю борошна і замісіть тісто на ньому однорідну гладку консистенцію. Тісто потрібно приклеїти трохи до рук, можна посипати борошном, але не забити тісто борошном! Розділіть тісто на 2 частини. Р



  5. По-справжньому прокочуйте кожну частину тесту, витягніть в різні напрямки своїми руками. Вам необхідно розкачати тісто максимально тонко. В ідеалі товщина тестового листа не повинна перевищувати 1 мм. Змастити тісто невеликою кількістю рослинної олії, викласти половину начинки. Виконайте те ж саме з другою частиною тесту.





  6. Розкачати тісто з щільного рулону і викласти у вигляді равлика в хлібопекарській престолі змастити рослинним маслом. Покладіть яйце на вершину торта.



  7. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин. Існує другий варіант приготування: перемістіть торт в каструлю і обсмажте його в рослинному маслі на невеликому вогні до появи іржі скоринки. Потім переверніть торт на іншу сторону, накрийте кришкою і протримайте його до тих пір, поки шпиннер добре обсмажений. 529280



  8. Це, Молдова готовий. Бодибилдерши!





Я також запропоную вам дізнатися, як підготувати молдавські платини. Це дивовижна crisp tortillas, родзинка моєї наступної програми вихідні!



Торт за цим рецептом виходить серйозним, ароматним і дуже смачним. До речі, все буде відповідати начинку: сирний сирМ'ясо, капуста, яблука і навіть гарбуз. Спробуйте, експериментуйте, і результат був поділений в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное