Інструкція з приготування баклажанів ікра

До сезону баклажанів надходить, я рекомендую вам приготувати цей ікра! Відомий «Кавіар Оверсей, баклажани» кожна осінь стає хітом на повсякденному і святковому меню в моєму домі. Рецепт дуже простий, без мусу, це за його словами, що мій мама-в-право вже більше 35 років варять ікру.

На мій погляд, баклажани - Кращі домашні закуски! Виходить соковитий, ароматний, приготований з найпростіших продуктів.





Ікра баклажанів в домашніх умовах Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. баклажаний Пальці добре!

р.



інгредієнти
  • 1кг баклажани
  • 1 цибулина
  • 2-3 помідори
  • 2-3 зубчики часнику (за бажанням)
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • сіль, перець, спеції за смаком






Підготовка
  1. Баклажани промивають, протирають паперовою серветкою від вологи, а потім порізати шкіру виделкою. Це робиться так, щоб баклажани не лопалися під час випічки. р.



  2. Змішайте баклажани в духовці на 180 градусів до готовності, потім дайте трохи охолонути, очистіть і пропустіть через м'ясорубку.



  3. Вимити, очистити і відрізати цибулю дрібно. Кот-д'Ивуар Заливаємо воду помідорами на 1-2 хвилини. Залийте воду і залийте холодною водою на 1 хвилину. Очистити помідори від шкіри, а потім натерти їх на середній тертці.



  4. Обсмажуємо цибулю в рослинному маслі до легкої золотистості, але уважно стежимо не горіти. Додати до цибулі подрібнений баклажан і тушкувати ще 5-7 хвилин, постійно помішуючи.



  5. Додати в баклажани з цибулею томатами, подрібненим часником (необов'язково), не забудьте посолити і поперчити за смаком. Ви також можете додати ваші улюблені спеції за смаком. Моя мати-в-правді іноді додає деякий подрібнений олівець. Перемішайте все добре і тушки ще 3-4 хвилини до готовності.



  6. Це, баклажани готовий. Бодибилдерши!





Я також пропонує вам кілька цікавих рецептів, які можна зробити з баклажанів. Дякую!



Це один кальмари Не варто забувати і про те, що закуска не дорого і вимагає мінімальної кількості інгредієнтів. Чоловік і діти ложка її, і я їсть з хлібом, як сендвіч.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное