Інструкції для приготування снеки з кабачків з помідорами

Несолодкі торти є слабкістю. Тому, поки кабачки все ще можна знайти на ринку, я дуже рекомендую приготувати цей смачний. Навіть мій чоловік, який ледь їсть. цукіні І гарбузи, я насолоджуюся їсти цей торт. Він сказав, що кабачки не відчувають себе на всіх, і готове блюдо виходить дуже смачним і сердечним.

Насправді кабачки діють тільки як каркас, ніжний і соковитий основа для млинців. Друга, але також важлива роль грає курячі яйця, які також входять до складу млинців зі сквошу. Між шарами можна класти будь-яку зелень, помідори, запечена болгарський перець або баклажан. Головне не забувати про сир!





Торт зі сквошу з помідорами Сьогодні редакція "Сайт" Як зробити найсмачніші цукіні і томати. Його незвичайний смак, привабливий зовнішній вигляд зачарує навіть тих, хто не любить кабачків занадто багато!





Млинці інгредієнти
  • 1кг молодий кабачки
  • 6 яйця
  • 1 ст.л. борошна
  • сіль, перець за смаком
  • рослинно-масляний


Наповнення інгредієнтів
  • 200г твердих сирів
  • 0,5 кг свіжих помідорів
  • 100г майонез
  • петрушка зелений






Підготовка
  1. Промийте кабачки, очищайте і пропустіть через м'ясорубку або натрію на дрібній тертці.



  2. У зручному контейнері поєднують подрібнені кабачки з яйцями і борошном. Посипте його до смаку і добре перемішайте. Будь ласка, зауважте, що борошно повинна бути додана поетапно. Тісто повинна бути млинець-подібним.



  3. У сковороді прогрійте столову ложку рослинної олії, викладіть 3 столові ложки кабачкової маси і вирівняйте її на дно. Обкладинка і картопляні млинці на середньому вогні близько 10 хвилин до утворення іржі скоринки. Потім поверніть і обсмажте на другій стороні під кришкою ще 5 хвилин. Так обсмажити всі млинці.



  4. Вимити помідори і порізати на колах або невеликих шматочках. Сир натрію на великій тертці. Вимийте зелень, висушіть і подрібніть.



  5. Готові млинці покласти на блюдо в шарах: млинець, потім майонез, сир, знову майонез, помідори, млинець, майонез, зелень. Так повторюємо 2-3 рази. Помариньте зверху млинець з майонезом, посипте тертим сиром і зеленню. Подаємо торт охолодженим. р.



  6. Це, дайнер. цукіні готовий. Бодибилдерши!





Ну, для тих, хто вже встиг цього року, щоб повністю насолодитися соковитим рослинним в усіх сортах страв, але хочеться спробувати щось нове, незвичайне, я раджу дізнатися, як приготувати простий і смачний торт з кабачків з м'ясними яблуками. В якості додаткових компонентів можна використовувати томати, болгарський перець, гриби, рис, зелень.







Можна пропустити шари в цьому торті не тільки з майонезом, але і з соусом на основі жирної сметани з ароматним часником, це може бути суміш сметани і майонезу, натурального йогурту. Політ фантазії необмежений.

Це красива, ситна і дуже смачна. цукіні Він прикрасить будь-який стіл. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное