Рецепт десертів з печива та вершків

Учора мій чоловік прийшов з роботи, подивився на кухню і заморожує в сюрпризі, дивиться на мене. До того, як він прибув, я відкрив пакет бісквітів і заливив його в сумку. А потім я почав вдарити таблицю цим пакетом. Монотонний і маленький хутряний.

Чоловік хвилини 2 дивився на цю картину, а потім запитав, чому я це робив, і якщо ніхто не відступив мене. Я посміхнувся і сказав: "Не хвилюватися, дарлінг, це просто я зробив швидкий десерт, ми будемо дегустації сьогодні!"

Схожі десерти Обов'язково слід писати в книжці кожної господині! По-перше, це дуже смачно, а по-друге, його готують дуже швидко і без снів, і, по-третє, не доведеться витрачати багато, всі інгредієнти прості і доступні.





Швидкий десерт сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. печивовершки і згущене молоко. Приготуйте 5 хвилин і з'їсти ще швидше!





інгредієнти
  • 200г печиво
  • 2 великі лимони
  • 200 мл згущеного молока
  • 200 мл крему (33%)
  • лимонна шкірка






Підготовка
  1. Поставте печиво в сумку, а потім торкніть їх на стіл, щоб подрібнити печиво в кришку. Ви також можете розкачати печиво з роликом або використовувати харчовий процесор. 577212



  2. Для десерту потрібно 4 склянки. Помістіть перший шар крихти печива, рівномірно розподіліть на дно скла. Р



  3. Щоб приготувати вершки в зручному контейнері вершки заливають, додайте згущене молоко і перемішайте все міксером до однорідної консистенції.



  4. Вимийте лимони і виріжте їх навпіл. Сік з них. Залийте сік лимона в крем і продовжуйте збиватися до пружної консистенції.



  5. Подрібніть шар лимонного крему над шаром печива. Спред вершки рівномірно. Потім покладіть другий шар печива і покрийте другий шар крему. , м. Київ



  6. Лінія поверхні крему і прикрасить десерт лимонною шкіркою.



  7. Поставте десерт в холодильник на 1 годину. Ну, якщо ви не можете чекати, ви можете негайно звернутися до столу. Це, лимонний десерт готовий. Бон привіт!







Я також хотів би, щоб ви знали рецепт приготування десерту Coconut Cloud. Цей десерт може бути напалений принаймні щодня без шкоди фігурі! десерт легкий, ніжний, повітряний, м'який, помірно солодкий і злегка хрусткий.



Я спробував аналогічний десерт в Ризі, і він називається «Player». Я дуже люблю ласощі цього типу для того, що вам не потрібно мені з тісто тривалий час, вам не потрібно нічого випікати. Подрібнити печиво, збиті вершки, викласти в вази - і це робиться.

Якщо ви десертАле ви не встигли стояти на плиті надовго, тому цей рецепт обов'язково для вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное