Чому додають сауеркраута до голубів

Цей старий рецепт практикувався матір'ю мій однокласник. Я прийшов, щоб відвідати їх і я мав можливість повністю стежити за процесом, спробувати цей смачний і попросити рецепта!

Lazy doves в каструлі Про нас капуста Вони простіші приготуванні, ніж звичайні голубці, але все-таки повинні покласти трохи зусиль. Безперечно варто!





Розкажіть мені, Як варити затишні голубці в каструлі Мій улюблений рецепт!





інгредієнти
  • 100г рис
  • 400г курячий мелений
  • 1 цибулина
  • 100 г свіжої капусти
  • 100г кваше
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 200 г консервованих томатів
  • 100г сметана
  • 1 яйце
  • перець і сіль за смаком
  • 1 перець Чилі под
  • 1 лавровий лист
  • свінгери


Підготовка
  1. Основа будь-якого голуба - рис. Залийте 100 г рису зі склянкою води і варіть на 10 хвилин до половини готовності, потім дайте охолонути.



  2. Дрібно нарізати звичайну капусту, а також цибулю.



  3. Ферма може використовувати курку, і можна взяти суміш декількох видів м'яса. Додаємо в фарширований рис, яйце, обидва види капусти і половину скибочки. На цьому етапі норка повинна бути добре перцем.



  4. Стирайте всі інгредієнти. З фаршу утворюють заготовки у вигляді котлет. Вони можуть бути заморожені відразу або заморожені для майбутнього.



  5. Необхідно обсмажити на великому вогні з двох сторін.



  6. В той час як ложка чорниці смажать, приготуйте цибулю обсмаженою з другої частини попередньо вирізати цибулю.



  7. Після цибулини виходить золотисто, додайте до неї помідори, сіль і суміш з італійської трави. Цей сезон ідеально підходить для голубів.



  8. Тепер необхідно додати сметану і воду. Після соусу досягає кипіння, заливаємо їх чорницею. Додайте подрібнений гострий перець і лавровий лист.
  9. Пришийте голубці в соусі потрібно ще 20 хвилин. Бон придаток!





Ці голуби можуть бути легко варені протягом 40 хвилин. Деякі можуть бути заморожені і отримані до приїзду гостей. Ця страва завжди буде вашим помічником при різких урочистостях і зборах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное