Інструкція з приготування ванільного зефіру

Я ніколи не вірю, якщо я сказав, що я хотів би зробити зефір. Шукаю зефірЯ не мав ідеї, що він був готовий... І тепер тільки в будинку смачно кисло-солодкі і кислі яблука, відразу одягають речі 4 стороні.

Виготовлення зефірів в домашніх умовах Не так складно, як здається на перший погляд. Найважчіша частина не їсти її, поки вона висихає. Цей рецепт близько до рецепта ГОСТу, але трохи відрізняється.

Р



Як зробити зефір сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. ванілі в будинку. Пальці добре!





інгредієнти
  • 500г яблук
  • 700г цукру
  • 1 яйце
  • 2 ч.л. ванільного цукру
  • 150 мл води
  • 10г агар-агар






Підготовка
  1. Промийте яблука, очистіть їх і наріжте дрібними шматочками. Поставте його в фольгу.



  2. Покладіть яблука в фольгу в деко. Відправте яблука в духовку і запікайте на 180 градусів за півгодини.



  3. Розтирайте фольгу і остудіть яблука, а потім подрібніть їх в пюре блендером. Не слід чистити яблука через сито. Агар-агарний замочити в воді протягом півгодини.



  4. У яблучному пюре додайте 300 грам цукру, ванільний цукор і один яєчний білок. Жовтий може використовуватися для деяких інших страв. Отримати хороший міксер.



  5. Ага-агар довести до кипіння, потім додати залишився цукор (400 грам) і знову довести до кипіння. Варіть агар-агар з цукром протягом 5 хвилин, постійно помішуючи.



  6. У Чистий з цукром і білком додайте гарячий сироп. Збийте його акуратно. Маса повинна бути щільною, повітряною і добре перекритою формою.



  7. Використання кондитерського шприца, викласти зефір на пергаментний папір. Залиште зефір, щоб заморозити при кімнатній температурі протягом 4 годин.



  8. Це, ванілі готовий. Бодибилдерши!





Коли справа доходить до прикраси тортів і тістечок, багато хто зіткнувся з проблемою швидкого приготування найпростішого торта крему доступні. Я пропоную вам дізнатися, як зробити крем зефіру. Ідеально зберігає форму, дозволяє створювати рельєфний візерунок, набагато простіше, ніж нудні креми, дуже легко приготувати.



Як видно, повітряний, ніжний, помірно солодкий і зефір Можна приготувати в домашніх умовах. Ви не повинні мати ніяких спеціальних кулінарних навичок!

Крім того, домашній зефір набагато корисніше, так як він не містить барвників, ароматів і консервантів. Так ви можете з'їсти його і дати дітям, не турбуючись про склад продукту, як і справа з магазином солодощів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное