Інструкція по підготовці печива з прогнозами

Останній місяць осені прибув, після чого зима з улюбленими святами – Різдвом і Новим роком. Для сімейних зборів з сім'єю та друзями я підготував особливий свінгерий Це особливий, тому що всередині кожного печива прихований папір прогнозування. Я впевнений, що ця пристрасть порадує своїх гостей!

Є теорія, що насправді китайська печиво з прогнозами були винайдені американцями, і китайськими ресторанами і кафе, тільки оселилися на цій ідеї. Деякі люди вважають, що місце народження печива є Японія. Що це стосується нас, головне, щоб зловити дві птахи з одним каменем: смачна їжа і черга.





Китайські cookie сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. свінгерий Для всіх важливих свят я запікаю печиво з прогнозами, упакувати в коробку і дати їх рідним. Виготовляйте тільки в гарному настрої!

Габаритний зображення



інгредієнти
  • 2 білки
  • 100г цукру
  • 100г борошна
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 2-3 ст. л.
  • ванілі (за бажанням)
  • щіпка
  • папір-переробка






Підготовка
  1. Відокремити білки з жовтків. Покладіть жовтки біля, вам не потрібно їх для цього рецепта. Додайте щіпку солі до білків і збийте все міксером, щоб збільшити білки в обсязі. Додайте цукор і зберігайте збиваючи все до стійких вершин.



  2. Замочити борошно і додати рослинне масло. Перемішати з білками до однорідності. Потім додайте воду і ванільний екстракт за бажанням. Також можна додати суміш спецій або, якщо потрібно порадувати близьких ще більше, покласти трохи їжі розмальовки. Подивитись його добре. Тісто повинна виходити досить рідко.



  3. Тепер отримайте пергаментний папір. Покладіть на сковороду і покладіть її на тісто. Необхідно зробити невеликі круглі млинці діаметром 7-8 сантиметрів. Щоб отримати краї прямо, можна намалювати кола на пергаменті з компасом. Також можна використовувати круглі форми без дна. При нанесенні тесту можна покласти печиво в духовці. Нагріваємо духовку до 180 градусів і запікаємо 5 хвилин.



  4. Коли печиво трохи коричневі, вийняти їх з печі. Вона повинна бути утворена в той час як вона гаряча. Коли печиво круто, вони крихкі і крихкі. Ви можете видалити файли cookie з пергаменту за допомогою шпателя, оскільки він зазвичай липає. Візьміть пролонгаційний папір і покласти його на cookie. Він може бути розширений, або його можна скласти кілька разів. Потім складіть печиво навпіл, щоб зробити півколо.





  5. Потім складіть файли cookie через. Для цього підійде скляна або муга. Покладіть печиво по краю скла і дайте їй охолонути. Ви можете покласти печиво в тому ж склянці або в склянці хлібопекарської форми, щоб вони не поверталися.



  6. Це, кучерявий cookie Готовий. Бодибилдерши!





Я також хочу, щоб ви знали, як зробити cookie. Печиво виходить м'яким, ніжним, з приголомшливим ароматом спецій - запахом справжньої осінньої випічки. Дуже смачна ванільна глазур, поливається шоколадом або посипається цукровою пудрою.







До неї. замітка-бокс У вас не тільки на Новий рік або День народження - іноді так ви можете торкнутися, щоб повідомити чоловіка, який він незабаром стане батьком, або запропонує дізнатися секс ненародженої дитини після того, як ви самі визнали його на УЗД.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное