Як зберегти чистоту і гарну атмосферу в будинку

Питання про те, як правильно мити ламінат, плитку і паркет може здатися безглуздо. Що робити? Візьміть відро, змочіть тканину в ньому і змийте його від забруднень з поверхні колоди - це весь простий принцип дії.

Насправді, в цьому простому факті є певні правила і секрети, знаючи про які можна легко впоратися не тільки з звичними правилами. мокра чисткаАле також з миттям підлоги після ремонту.

А якщо ви підійдете це з точки зору, то можна розмножувати гроші в будинку. «Зроби ламінат з червоною тканиною, і ви знайдете гроші!» - сказала моя мама-в-правила Тетяна Василівна. вона мудра жінка, але вона має сильну віру в народні знаки. Вона завжди миє, що плитка, яка ламінат червоний, щоб довести до будинку процвітання.

Як залучити удачу і гроші



Я впевнений, що ви чули експресію, "Що зрозуміло, що я промив всіх з дому." Отже, червона ламінована тканина є прямим антиподом, за легендою, вона дає будинок родинним благополуччям і матеріалність! Я не можу сказати, що я готовий сліпо вірити цю заяву, варто перевірити на практиці.

Я раптом запам'ятав, як маленька дівчина я часто знайшов гроші на вулиці, а великі суми. І пам'ятаю, що паркет в будинку завжди був вимитий (мама мати була недбала від побутових хорів) і ламка була червона. Скоріше, ніж таке життєдіяльне, сорочка була стара.

Я не сказав нічого про це. Мачуха-в-права завжди говорить щось схоже: «Червона крига, допомога, гроші в руках похилого». І, звичайно, підкреслить, що потрібно вірити в цей знак, то він буде вірним!





Я, як людина наукового розуму, не особливо вірю в такі чудотворні шляхи збагачення матеріалу, але я бачу його в світі. панчохи Для ламінування миття практичних сторін.

  1. Червона тканина чітко показує обсяг дрібних сміття і пилу. Тому в процесі полоскання ганчірки між пральними візитами набагато простіше оцінити ступінь забруднення підлоги. Підготовлений для того, що стандарт «миття 2 рази, і буде чистоти» недостатньо, щоб донести ідеальну чистоту ламінату або плитки.



  2. Яскравий лаціна для миття підлогових покриттів дозволяє швидко відрізнити його від інших побутових аксесуарів для очищення. Таке червоне полотно буде важко заплутати з будь-яким іншим, що означає, що воно буде використовуватися тільки для його призначення.



  3. Для того щоб бути справедливим, ламінат пральної тканини може бути не тільки червоний, але і синій або помаранчевий, в цілому, будь-який яскравий колір. р.





Редакція. "Сайт" Я підготував кілька простих порад, які допоможуть вам якісно. підлога Не хвилюйтеся занадто багато.

  1. Перед миттям ламінату необхідно видалити все зайвим з неї: килим і килими рулонні, стільці, табурети, кошики для іграшок, підлогових вазах і горщиків з квітами вийняти з кімнати або піднятися.



  2. Потім слід проводити суху очистку: заковтнути пензлем, заваром або вакуумом (в сухому режимі), не забуваючи про важкодоступні місця - під ліжком, диваном, шафою. Пиловина накопичується досить, і вона не сповільнить літати, роблячи очищення безглуздим. Небезпечна хімчистка - запорука успішного зволоження. Не сподівайтеся, що пил збере на тканину під час ламінування миття - це дійсно зберемо на ньому, але ламінат після такої чистки залишиться покритий брудними розлученнями.





  3. Ви повинні почати миття з кута далеко від входу, потім промиваємо ділянки ламінату або плитки біля стін і дощок (не краще робити це вручну, так як копачі часто «не беруть» ці місця) і поступово переходимо до центру, а потім до виходу.



  4. Ламінат або плитка добре протерти лацінаТоді не буде розлучення. І для досягнення бездоганних чистоти можна змінити воду в відрі і знову протерти підлогові покриття.





У сучасному суспільстві люди звертають увагу на народних знаків, але все ж наші предки були рідко помилковими. Упродовж століть люди розвивали ознаки, які не повинні бути нехтовані в сучасному житті. Я рекомендую вам дізнатися, які речі, які ви не повинні знати. Знаючи це, ви можете захистити себе від проблем і невдач і зберегти щастя в домашніх умовах і благополуччя в сім'ї!







Я не знаю, якщо колірні питання при виборі. ламінатАле всього минулого тижня я ходив в апаратний магазин, і коли я бачив червоні мікрофібри на полиці, я відразу пам'ятав, що мій мама-в-право сказав. Я купила кілька речей для дому. Ви будете сміятися, але на шляху додому я знайшов досить великий рахунок у в'їзді. Акуратно. лаціна Вони повільно вносять гроші в будинок.

Я б сказав, що початок досить приємно, тепер я промити ламінат або плитку тільки з цією щасливою тканиною. Ми побачимо, що популярний омень дійсно працює.

Ви вірите в ознаки? Я буду раді, якщо ви будете поділитися своїми думками про це з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное