Покрокові інструкції для приготування скумбрії в духовці

Не секрет, що риба є однією з найоздоровчих продуктів. Зважаючи на те, що риба містить велику кількість елементів, необхідних для нас, стає просто незамінним продуктом для кожної людини.





Подумайте, що необхідно регулярно їсти рибу, оскільки стан здоров’я негайно покращується. Це пов'язано з тим, що вживання риби, людина отримує магній, цей елемент допомагає відновити більш інтенсивно і працювати.





Редактори "Сайт" Я не можу поділитися новим рецептом! Сьогодні ми розповімо, як швидко приготувати скумбрія в духовці, щоб зробити для нестачі мікроелементів в тілі з смачним і м'яким обідом.

Як приготувати скумбрія в духовці Складові
  • 3 скумбрія вагою до 1 кг
  • 100г сметана
  • смачний
  • сіль
  • 20мл соняшникова олія


Підготовка
  1. Спочатку необхідно ретельно промити скумбрія і сіль.



  2. Посипати рибу спеціями і рівномірно розкласти сметану, потім залишити її в холодильнику на 10-15 хвилин для маринування.



  3. В той же час можна приготувати форму для випічки. Змастити ємність з соняшниковою олією і викласти скумбрія після того, як він досить маринований.



  4. Потім покрийте форму фольгою так, щоб під час варіння жир не розбризти духовку. За допомогою зубочистки зробіть кілька невеликих отворів в фользі, щоб пар не накопичувався під фольгою. 8147068



  5. Нарешті, давайте до найважливішого! Афіша випічкай Зігрівайте духовку до 200 градусів і відправте скумбрія цвіль, щоб запікати 25 хвилин.



  6. Після відкриття духовки підніміть фольгу і відправте скумбрія, щоб запікати ще 20-25 хвилин.





В кінці завершено. Прибирання Займає близько 1 години, і в поверненні ми отримуємо чудове блюдо для радості всієї родини. До речі, відмінне доповнення соковитої запеченої риби буде ароматним картоплею з кріпом і зеленим променем.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное