Підбір ідей для новорічних крісел

«Для свят я поновлю свою втомлену меблі. Я боїться Санта знайдуть свої стільці, дуже добре! сказав, що моя сестра і посміхнена. Я дивився на неї з захопленням. Аксесуари Я знаю, що я хотів зробити те ж саме.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми прикрашаємо дерево, вікна і стіни своїми руками, і коли справа настає час на свято, встановлюємо стіл. Що відсутні? Право, стільці! Простий декор зробить їх не менш ефектним, ніж все інше. Головне, щоб знайти хорошу ідею і почати його реалізувати!





Чохол на спині крісла Сьогодні редакція "Сайт" Ми запрошуємо вас знайти надихаючу колекцію розваг стілець на зимові свята. Одяг, шарфи, серветки і навіть апельсинові шкіри!

  1. Уявіть собі: Санта приніс подарунки до вашого будинку, поспішав і залишила капелюх. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. панчохи! Сам процес виробництва легко зрозуміти з майстер-класу фото, розміщеної нижче.





    р.



  2. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення стілець-декорація Напередодні Нового Року – це зв’язати яскраві і пишні банти. Просто оберіть кілька штук яскравих і насичених кольорів і підв'яжіть їх на задньому плані стілець, а потім краватку акуратного красивого лука. Саму баночку можна прикрасити яскравими брошками, ялиновими конусами, настоянки і різдвяними намистинами. Зробіть свій смак!

    Габаритний зображення



    35



  3. Я впевнений, що ваші діти порадують таким незвичайним декором для стільців. Я особливо люблю пінгвінів і сніговиків! Як заміна для чохла може служити будь-яку красиву тканину, загорнуту на стілець і зібрану ззаду на бочки.

    Габаритний зображення







  4. Спробуйте створити на чохлах для задньої частини стільців найбільш реальні тематичні новорічні програми. Нехай стільці прикрашені смішним Санта Клауса, Сніговики, Різдвом Христовим та іншими магічними героями.







  5. На спинці крісла можна каскад повісити бісером на ялинку або зробити паперову гірлянку серветок своїми руками. Навіть настоянка можна використовувати! Щоб зробити це, покладіть пару різдвяних іграшок на будь-який імпровізований скотч і повісьте цей чохол на спині. Так само нехай будуть кульки з пластику, щоб не відволікатися від бенкету з совкою в руках: Новорічні свята так непередбачувані в рухах рук і ніг...









  6. Для святковий Можна зробити снігові чохли, помаранчеві бісеринки і вінки з конусами, мандаринами і різдвяними іграшками. Ви можете пришити чохли на спинки стільців у формі шапок Санта Клауса. Або купити яскраві теплі шарфики і зав'язати їх на стільці. А можна також покласти шкарпетки на ніжки стільців - а потім вони не замерзнуть.

    344668









І для тих, хто хоче це зробити. красивіЗапрошуємо Вас ознайомитися з цими майстер-класами.

про:blank

Я також раджу, що ви бачите вибір ідей оригінальних ялинок з різдвяних іграшок. Для власників маленьких квартир і великої уяви!







Цей дизайн стільців обов'язково додасть будинку святковий і весело! Такий декор можна купити готовий, виготовлений для замовлення або зшивається своїми руками - все залежить від ступеня вашої лізики. Я оберіть останній варіант.

У мене вже є кілька штук червоної тканини, синтепон, нитки з голкою, щоб один з з затишних зимових вечірок почати творчість!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное