Вибір ідей для декорування житла з рослинами

Вази в будинку практично кожен, але кілька людей думають про те, як вони є Посада І об'єднати їх. Але завдяки правильно підібраним композиціям можна приховати недоліки або сформувати яскраві плями в інтер'єрі.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, яскравий вибір ідей, як підкреслитикаструлі Світути інтер'єру. Красивий і функціональний!

Рослини в інтер'єрі будинку



  1. Номери інтер'єр візуально розширити приміщення, створити особливу атмосферу і дозволити розділити простір квартири.



    851389



  2. Підвіконня, мабуть, найбільш поширене місце для розміщення вази. Оригінально оформлений, він сам являє собою елемент декору і наборів певного стилю.







  3. Навіть скромно оформлений номер може спробувати зробити більш комфортним, поставивши велику рослину. Для цього ідеально підходять різні пальмові дерева, фікус, гібіскус. З хрипкового монстра, який буде вимагати підтримки. Горщики в плетених кошиках виглядають чудово. Такі елементи декору безсумнівно додадуть комфорту!





    р.



  4. Склади рослин також можуть виконувати функціональні завдання, перетворюючи в ненав'язливий екран.







  5. Є пара хороших варіантів для дому!







  6. Підлоги економлять багато місця в квартирі, створюють гармонійну атмосферу. Багатоповерхові стійки можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Дерев'яні дерева не дуже практичні і довговічні, так як дерево втрачає форму з часом, стає ванн для грибів і вологості. При цьому дерев'яні квітка-Історія ідеально впишуться в інтер'єр в стилі кантрі, прованс, класичний, скандинавський і подібний.

    Металеві полки відмінно вписуються практично в будь-який інтер'єр (особливо добре виглядають в стилі мінімалізм, сучасні, високотехнологічні, лофт) і відрізняються високою продуктивністю. Скло – екологічно чистий, безпечний і виглядає дуже стильно, а пластик досить бюджетний.

    р.









Чи знаєте ви, що є вамперові рослини і є рослини, які нас живлять? Не можна жартувати з начинками! Не всі рослини, які продаються в магазинах, повинні бути розміщені в будинку.

Я раджу дізнатися, які рослини не можна зберігати в квартирі, а також ознайомитися з їх корисною заміною.







Квіткова клумба не тільки красива, але і дуже корисна річ. Рослини в будинку надають затишок, заливають повітря свіжістю, збирають негативну енергію і просто порадують око. Обов'язково охопити ці чудові ідеї.

Я також буду раді, якщо ви поділяєте свої варіанти в коментарях. Рослинництво У квартирі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное