Рецепт гречки з картоплею

Моя бабуся завжди намагалася швидко триматися. Це просто фінанси не завжди достатньо, щоб порадувати себе смачними, але пісними делікатесами. Я мав зробити щось!

Це був цей торт, який був улюбленим винахідником. Моя бабуся сказала, що навіть найпростіші вироби завжди можуть придумати щось незвичайне і святкове.





Вона знає багато способів. Як зробити гречку смачноюМи з радістю приготували свої страви.





Я щасливий поділитися з вами рецептом цього гречаного торта, щоб ваша швидка була радою, і не пропущена в стражданні і важких думок про смачну їжу.





інгредієнти
  • 150г гречки
  • 3 велика картопля
  • 1 цибулина
  • 750 мл води
  • 30г дріжджі
  • 1 ст. цукру
  • 2 ст.л. борошна
  • 15г кунжут
  • рослинно-масляний
  • сіль


Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто, потріть дріжджі з цукром і залиште в теплому місці півгодини.



  2. В той час як дріжджі персистують, відварюють картоплю і втирають їх в пюре. Не залити картопляний бульйон.
  3. До дріжджів додати відвар, третя частина пюре і 2 ст. борошна. Процідіть все ретельно, посоліть його і залиште на 30 хвилин. Після цього посипаємо решту борошна.



  4. Змішайте тісто і дайте йому прийти.
  5. Все, що я повинен зробити, це підготувати фаршу. Кукурудза гречана смачна і проста Ви не маєте ніяких труднощів! Тепер цю гречку необхідно змішати з рештою пюре. Р



  6. Цибулю дрібно подрібнюють, злегка обсмажують на соняшниковій олії і розмішують з гречкою і картоплею.
  7. Форма для хлібопекарської олії і покрита папером для випічки. Тісто ділять на дві частини.
  8. Викласти більшу частину паперового тіста і зробити низькі сторони. Покладіть начинку на тісто.



  9. Прокочуйте другу частину тесту і накрийте начинкою. Підключіть краю.
  10. Посипати торт обсмаженим в сухому каструлі кунжутом і запікати 25 хвилин при температурі 200 градусів. р.





Це не єдиний рецепт, який я можу запропонувати вам! Обов'язково спробуйте зробити пісний пиріг з чорносливом. Також має прості інгредієнти і легкість приготування.

1 999 р.



Якщо ви прилипаєте до швидкого кожного року, радимо створити особливий кулінарний вибір рецептів, які підійдуть композиції. Готові рецепти спрощують життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное