Як зробити шангі з картоплею

Я вже розповіли про свою сім'ю, я готую на вечерю. христинай Шанежкі - так торіонно називаються в Уралі ці круглі відкриті торти з картоплею. Коли ми переїхали на цю область Росії в 80-ті роки, я спробував їх вперше.

Послужили наш сусід, який працював варенням в садку. Її бабуся любила її, і її бабуся приготував його майже кожен день. Я подобав їх так багато, що я просив їх, як приготувати їх.

Шукаю як shanga млинціАле на відміну від них ця випічка без сильної депресії для начинки. Шанежкі можуть бути з дріжджів або свіжого тіста, обов'язковою частиною є начинка або смарага, яка може бути сметаною, сиром, картоплею або кашу.





Шангі з картоплею Сьогодні редакція "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, картопля з технологічної карти харчування в дитячому садку. Начинка просто чудовий, дуже смачний і серйозний!





Тест інгредієнти
  • 300 г пшеничного борошна
  • 80г житнього борошна
  • 300мл кефір
  • 1 яйце
  • 20г вершкове масло
  • 20г рослинне масло
  • 0,5 ч.л. соди
  • 0,5 ч.л. солі


Наповнення інгредієнтів
  • 9-10 дрібної картоплі
  • 1-2 лаврові листки
  • 20г вершкове масло
  • 1 ст.л. молока
  • щіпка
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. сметани






Підготовка
  1. Очистити картоплю, вимити їх і нарізати на шматочки. Залийте воду в каструлю, додайте трохи солі і 1-2 лаврових листя, покладіть картоплю. Варити до готовності. р.



  2. Щоб приготувати тісто, змішайте в зручному контейнерному кефірі, яйце, розм'якшують вершкове масло, рослинне масло, борошно - пшениця і жито, соди і сіль. Змішайте тісто. Загорніть його в невеликий шматок харчової плівки, покладіть її в тепле місце півгодини.



  3. Додайте вершкове масло до готової картоплі. Картопля пюре, залити гарячим молоком. Варто пюре.



  4. Тісто, що прийшла, поділилася на кульки розмір великого абрикосу, розкачати їх валиком, формувати боки. Поставте фаршу посередині. Поставте на сковороду.



  5. Звисайте перед випіканням, змащуйте з гострим яйцем зі сметаною. Поставте випікання в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20 хвилин.



  6. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. доля Готовий. Бодибилдерши!





Я також хочу дізнатися, як приготувати м'ясо. Я зроблю їх у вигляді рулонів з незвичайного сирного тіста, вони вилітають тільки в крохмаль!



Можливо, Шангі почали торкнутися Я люблю їх з картопляним наповнювачем. Схожі КартопляВони дуже м'які, ароматичні, повітряні та неможливі апетитні. Мій зварний син може з'їсти 5 таких булочок в одному сидячому стані, випити склянку молока, і це говорить багато!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное