Чому замерзання сережки?

Послідовність підготовки свінгери Відомий всім господиням! По-перше, потрібно варити картоплю, моркву і буряки в однорідності, а при цьому вони охолоджують, очищають траву кісток, шкіри і кишечника.

Тільки під час досвятої турмоли, цей метод приготування займає багато часу і зусиль. Яка вартість її лікування? І овочі варити - не менше години.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував цікавий спосіб для вас. Пальто в два рази швидше. Цей рецепт допоможе будь-якому господині!





Оселедець під шубою з яєчними інгредієнтами
  • 400 г філе оселедця
  • 1 цибулина
  • 3 картопля
  • 4 буряки
  • 4 морква
  • 4 яйця
  • 250г майонез


р.



Підготовка
  1. Суть даного способу полягає в тому, щоб підготувати всі інгредієнти заздалегідь. До тих пір, поки ви звикли до неї! Я запікаю буряк і моркву, дайте їм охолонути і ущільнювати їх в вакуумний пакет. Овочі зберігаються більше місяця. Навіть краще, якщо ви не тільки запікаєте овочі, але і готуйте і ріжемо заздалегідь - це дозволить значно прискорити процес!





  2. Ви можете відварити буряк і заморожити їх. Для цього натерти її на тертці, покласти її в пластикову ємність і покласти її в морозильну камеру. Кілька годин до приготування салату просто перемістіть ємність з морозильною камерою до холодильника. Картопля також кип'ятять заздалегідь і ставлять в холодильник.



  3. Оселедець також повинен бути приготований заздалегідь (близько одного до двох тижнів). У цей час ви можете купити якісну рибу і значно дешевшими, ніж за останні дні до свят! Оселедець можна посолити самостійно, або можна придбати готовий. Зніміть сережку, видаліть всі кісточки і наріжте невеликими шматочками. Поставте ялинку на шматки в пластикову ємність, а потім помістіть в морозильну камеру. Ви можете просто викласти на пластину, затягнути плівку і також замерзнути.





  4. Щоб додати рибу в салат, просто покласти його кілька годин до приготування в холодильник. Якщо це терміново, поставте на стіл. Після 10-15 хвилин рибу можна використовувати.



  5. Важкі яйця (вартість 7 хвилин після кипіння води). Залийте холодну воду, остудіть, очищайте, а потім натрієм на середній тертці. Картопля натрію на великій тертці. Зніміть цибулю і потім зріжте їх дрібно. Щоб зняти гіркотину цибулі, залити її окропом і залишити на 10 хвилин, потім злити воду.





  6. На великій страві покласти перший шар обмотки нарізаними невеликими шматочками. Зверху дрібно нарізаний цибулю. Третій шар картоплі.



  7. Вже по всій шарі картоплі покладіть шар майонезу. Покладіть натертий моркву в п'ятому шарі. Потім майонез знову. Потім натерти яйце. І знову шар майонезу. У дев'ятому шарі покладіть натертий буряк. Десятий шар майонезу знову. Акуратно порізати його ножем.



  8. Це, свінгери готовий. Бодибилдерши!





Я також запропоную, що ви знайомитеся з відмінним рецептом для оселедця в кошиках хліба. У святковому столі!



Завдяки цьому чудовому шляху, мені не більше 20 хвилин, щоб приготувати сережку під шубою. Зверніть увагу, що оселедець після розморожування не відрізняється від просто вирізати. Так само, як солоний і смачний! Я дуже рекомендую цей рецепт. економить час і енергіяЩо ви можете провести на вашому улюбленому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное