Політові слова, необхідні

Діти, які часто використовують палітні слова в розмові. Це дуже приємно почути від зовнішнього, а батьки в таких моментах, звичайно, можуть бути горді за свою навчальну роботу.

Звісно, такі слова, як «завдяки тебе» або «соррі» важливі, адже вони повинні бути присутніми у виступі кожного освіченого людини, але зловживання цими та іншими словами шкідливе для спікера, зменшення кількості людей, які говорять. почуття важливості перед співрозмовником.





Використання осифікованих візерунків у зв'язку, людина з нормальною самооцінкою може знецінювати себе. І все через надмірне використання слів і виразів, які є понітом, але продемонструють дисдаїну людини для себе. У цьому випадку повага від співрозмовника не може сниться. Що таке слова?





  1. "Межа".
    Це слово зловживало багато, і в ваговому. «травень» і «не може» використовують дорослі, щоб дозволити або заборонити дитину. Все залежить від вироку дорослого, який дає або не дає дозволу. Передача такої ж моделі нерівних відносин у дорослість, людина, як ніби покладає себе нижче співрозмовника, намагається на роль дитини. І якщо людина просить офіціантку «Чи можу я мати меню?», то він виглядає невизначено і медіокрем. Але спокійно витерті фрази «Ще мені меню» в цьому випадку виглядає набагато вигідніше і впевнено, підкреслює, що людина знає, що хоче від життя.





  2. "Ам я турбувати тебе?"
    З цією фразою ми хочемо показати повагу співрозмовника. Тим не менш, це навряд чи дати бажаний ефект, тому що таким чином спікер знижує своє значення, кладе себе нижче. Народна цінна повага від тих, хто не менше дорівнює їм. Тому політ «Я не перебуваю?» або «Я не відволікаю тебе?» слід замінити чимось більш впевненим і енергійним, наприклад, «Я збираюся?».





  3. "Танк тебе."
    Як часто ми говоримо, що слово? Проблема полягає в тому, що деякі люди можуть сказати вам десять разів в розмові. Чи може бути впевнена людина, що таке? Важко. І якщо до коментаря голови відповіли: "Соррі, я зробив помилку." Дякуємо за ваш коментар. Я зараз. Дякую. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Неймовірно, що такий працівник буде справжнім претендентом на значну позицію, якщо він критикує себе через помилку і таким чином, таким чином, захистить себе перед іншими.





  4. "Ви повинні знати ..."
    Підсвідомо налаштовує людину, щоб відмовитися від пропозиції, і тому неможливо побудувати запит таким чином. Доповідач має намір погодитися з відмовою заздалегідь, але все ще сподівається на занурення співрозмовника, що він буде згодувати. Тому краще робити без "не".



  5. "Я дуже сподобалося."
    Використовуючи ці слова, людина хоче щиро висловити свою захоплення, але в такому старій фразі, особиста думка не видно на всіх. Імовірно, співрозмовник буде сприймати таку оцінку як поверхневий, неспецифічний суд. І динамік виглядає як хтось, хто легко вражати. Краще зробити похвалу (якщо заслуговано) більш специфічною: «Це було надихнути перформансу» або «Чи підходить мені». Замініть звичне слово з тим, що краще відображає вашу думку. Так сама похвала буде більш цінним.







Соціальне значення людини Він грає величезну роль для нього. Кожен хоче бути важливим і цінним, хоче, щоб їх думка було розглянуто, і потрібно послухати. Однак, поки така людина дізнається про себе і зупиняється в будь-якій розмові, щоб позиціонувати себе нижче співрозмовника, шанси успіху будуть надзвичайно малими.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное