Скільки потрібно варити гриби перед спінінгом?

Мій чоловік любить збирати літні гриби, і я. Ми жартували, що ми знайшли один одного.

Особливо на честь, у нас є білий гриб, локони і сирі зуби. Останнє, незважаючи на назву, краще варити: обсмажити в паніровці, варити, додати в суп і картоплю або сільй Я зазвичай робимо багато зимових грибів, і цей рецепт є одним з моїх улюблених.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як приготувати. літній грибТак що гості і сім'я будуть радувати. Рецепт перевірений часом!



Літні гриби Інгредієнти для 5 літрових банок варених грибів
  • гриби
  • 2 л води
  • 3 ст.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • 5 ст.л. оцту
  • 3-4 шматочки перцю горохом
  • 1 лавровий лист


Підготовка
  1. Очистити гриби, а потім залишити їх в соляній воді протягом 30 хвилин. Після цього вимийте гриби.



  2. Варити гриби на 5 хвилин. Потім промийте знову під проточною водою, залийте чистою водою. Варити гриби на середньому вогні 35-40 хвилин.



  3. У окремому горщику готують маринаду. Для цього додайте сіль, цукор, оцет, перець горох і лавровий лист до води, варіть маринад на 2 хвилини з моменту кипіння.



  4. Додайте гриби до маринади, відваріть їх на 10-15 хвилин.



  5. Поставте гриби в стерильні банки і розкачати їх стерилізованими кришками. Поверніть банки над, загорніть їх і залиште їх до повного охолодження.





Також я пропоную, як засолити гриби з болгарським перцем на зиму. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.



Час приготування для різних грибів відрізняється. Наприклад, білі гриби і лисики приймають 15 хвилин, але сирі м'ясні інгредієнти потрібно не менше півгодини, щоб бути готовими. Гриби повинні бути оброблені протягом години, оскільки вони ростуть в різних лісах. Зверніть увагу, що гриби вважаються вареними, якщо вони осідають на дно каструлі. До речі, можна додати невеликий імбир до готової маринади.

Вам подобається літні гриби? Що краще? гриб Ви коли-небудь смакували? Повідомляємо нас в коментарях і поділіться своїм перевіреним рецептом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное