Дівчина була покарана різними способами, завантаженими роботою, якби вона була 12-річною Кіндереллю.

Кожен батько повинен відповісти на питання: «Дякую, якщо він винний?» Недосвідчені мами і батьками часто дають можливість вільно переїжджати до емоцій і розбити дітей. Тим не менш, психологи запевняють, що цей підхід до освіти навряд чи принесе хороший результат.

10762818

Сьогодні видання. "Сайт" Я запрошую про це. Ми поділимося мудрою інструктивною історією, а також розповідаємо вам, яка точка зору близько до нас. Це буде цікаво!

Я хотів би поділитися своїм оповіданням, але я зрозумів, що Мої батьки ніколи не покарали мене.й Я не знаю, що був пастеральний ремінь, який мій одноліток так боїться. І я ніколи не мав стояти в куті або коліні на гречці. Я сподіваюся, що цей вид бульбіння є довго.

Повернутися до історії. Він сказав мені другу, який мав дуже складний дитинства. Коли вона була молодий, батько залишив сім'ю. Юлі піднялися матір'ю і бабуся. Вони часто зламалися на Юлії: бабуся була використана до цього візерунка поведінки, і мати протягом багатьох років не вдалося відірвати від розлучення.

р.

Як тільки Юла зробив щось неправильно, чи розбили посуд або незаймана кімната, жіночі голоси озвучили по всій квартирі. Дівчина покарана по-різному. Наприклад, вона може сидіти в домашніх умовах протягом тижня і не бачити своїх друзів. Або вона була завантажена готелем, як вона не була 12-річної дівчини, але нова кіндерелла.

Навколо того ж віку, Юліа знайшла себе в ситуації, яка змінила багато життя. Мати Юлі збиралася відвідати викладача школи. Вона була 75 років і хотіла привітати її. Юлії бабуся не була дому, тому її мама вирішила взяти її з нею.



До виходу вона сказала їй: "Я сподіваюсь, що ви побачите себе і не ембари мене!" Все про те, як Юля була безшумною, про що вечір зійшла плавно. Вона завжди була нервовою, коли її мама запитала її для чогось в такому суворому, холодному тону.

Ситуація в будинку в Ларисі Петровна пахнула карамель і муфіни. Вона проживала в маленькій яскравій квартирі, де все пахне історії. Жінка зустрілася з Юлію і запросила гостей на пити чай. На столі вже були домашні ласощі і елегантний набір. Під кожною чашкою викладаємо бавовняну серветку, вишиту вручну. «Я тільки бачив у кіно. Я думав, в звичайному житті серветки з золотою ниткою не рами ... Юлію думав в той момент.



Гостям сидять на столі, господиня заливають ароматичний чай на мініатюрних чашках. Судденлі Юлія думала про її кожен рух, боявся зробити щось неправильно. І в законі, звичайно, це сталося. Дівчинка досягла за чашку, але не захопила її ручку добре і випадково розливається чай на цю красиву серветку.

Юлію є сучасною. Вона знав, що вона чекала її. Мати стрибали і починали її, якби вони не відвідали, але в домашніх умовах. Для того щоб не почувати крі і не бачити її матері, Юлія закрив її очі і поклав її маленькі долоні в вуха. Вона знала її маму, не відпочивати.

р.

Але раптом він припинив. Лариса Петровна висунула матері Юліна і тихо сказав: «Марія, що ви робите?» Чи варто зловживати серветкою, що маленька дівчинка і настрій? Вона тут, щоб отримати брудні. Подумайте, що я коли-небудь говорю у вас або одному з ваших однокласників? Чому ви робите це в дочку?

Мати Юлі не змогли знайти слово на відповідь Лариса Петровна. Вона була захоплена і боляче. Для того, щоб говорити про те, що у старшого вчителя дала Юлія однакову серветку: «Нехай мити її руками і її використовувати». Для пам'яті!



З тих пір мама Юлії ніколи не ховала в дочку. І кожен раз її матір, бабуся Юліна, вона її захистила дівчину і припинила ще одну сім'ю.

Чи можу я покарати дитину, яка випадково розливається чай на серветці? Моя відповідь, звичайно, немає. Однак це стосується не тільки таких ситуацій, але, по суті, все. Я переконаний, що потрібно поговорити з дітьми, щоб пояснити їм, чому варто діяти один спосіб або інший. Не допомагає батькам в освіті своєї дитини. Навпаки знищує такий важливий і цінний контакт між дитиною і батьком і матір'ю.



Не так давно на YouTube-каналі «Gentle Editor» було відео, присвячене темі батьківства. Тим не менш, вона буде корисною для мам. Якщо ви просто плануєте мати дитину або вже підняти дитину, обов'язково перегляньте це відео на посилання.

Яка ваша позиція? Ви думаєте, що дитина повинна бути покарана на всіх? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное