Домашнього приготування сушених абрикосів, які будуть корисніше магазину в рази

Перше, що ви пам'ятаєте про заготовки на зиму з абрикосів, варення, компотування. Тоді я вирішив бачити те, що ще можна зробити з медових абрикосів, які нас переповнели. І знайшов - висушені абрикоси в домашніх умовах або абрикосй

Вікіпедія розповіла мені, що популярність консервованих фруктів прийшла сотні років тому. Вперше в таких гарячих країнах, як Єгипет, Туреччина та Греція. На жаль, в Європі стали популярні цукерки.

У XVII столітті делікатес активно використовувався в французькому кухні для прикраси вишуканих десертів. Після цього я вирішив: як французька варка, я підготую цю солодку на зиму!

(доб. 1)

Кураг в домашніх умовах сьогодні редакція "Сайт" розповість вам, як приготувати сушені абрикоси і цукерки в домашніх умовах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

інгредієнти
  • 1 кг цукру
  • 300 мл води
  • 0,5 ч.л. лимонної кислоти
  • 1кг абрикоси


Підготовка
  1. Для висихання цукерок з абрикосів необхідно вибрати помірно дозрівають плоди міцною і здоровою м'якоть. З зелених фруктів, делікація не буде добре смаку. Овердлові плоди будуть варені в процесі приготування. Промийте абрикоси, виріжте їх навпіл і видаліть кісточки.



  2. Залийте воду в сковороду і додайте лимонну кислоту і цукор. Нехай сироп варимо протягом 5 хвилин, а потім додаємо половину абрикосів. Зверніть увагу, що під час процесу приготування сироп повинен стати прозорим.



  3. Варіть абрикоси в сиропі 15 хвилин. Нехай абрикоси охолонуть в сиропі.



  4. Поставте абрикоси на сковороді, покриту пергаментним папером. Суші абрикоси в духовці на 50 градусів за 2 години. 158359



  5. Поставте абрикоси на сітку або лотки. Краще місце, де на балконі висохнуть консерви. Для запобігання збирання пилу на консервованих фруктах і захисту від пластівців і бруків, варто покриття лотків або сітки зі склом. Суші карагу протягом 2 діб. З часом половинки фруктів необхідно перевернути. Посушувач і вітерець погода, швидше фрукти висушують в домашніх умовах. Готові цукерки з абрикосів не прилипають до рук, але залишаються еластичними.

    579383р.



  6. Якщо ви хочете цукати, то слід відварити кожну половину абрикосів в цукор. Якщо це без цукру, це висушені абрикоси. Зберігайте це лікування. Краще в холодильнику під кришкою. Бон привіт!





І стати більш знайомим з приготуванням консервованих фруктів з абрикосів, дивитися відео з кухар-канал Клаудія Корнєва. На каналі Claudia є багато рецептів для домашніх страв, які легко приготувати і з якими навіть недосвідчена варта може впоратися! Ми щиро вдячні Вам, Claudia, для ваших чудових кулінарних відкриттів!

про:blank

Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як зробити хрусткі цукерки фруктів від слив. Це порція вітамінів, які так не вистачає взимку!



Як можна побачити, сам процес приготування простий, але досить багато часу витрачається на сушіння самому. У духовці в спеку нереально. Отже, помічник в цьому процесі стане нашим спекотним літнім сонцем.

Абрикоси в домашніх умовах дуже смачні і апетитні. З'їсти її замість цукерок або випічки тортів і десертів з нею. Я теж люблю його. солодкий млинці. Смачний!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное