Якщо ви знали, що це було в біді, ви допоможете йому?

Ви хочете допомогти вам, коли вона перебуває в проблемах? Ви очікуєте, щоб отримати підтримку від свого колишнього партнера? Це те, що я можу сказати про сьогодні!

А перед тим як почати обговорення теми в коментарях, ми пропонуємо прочитати історію від життя нашого читача, Ірина. Ми сподіваємося, що досвід нашої героїні допоможе вам уникнути її помилок і дати вам можливість самостійно проаналізувати.

Ми зламали Валера 3 роки тому. Розпорядженням без коляски та правопорушення, за згодою. Ми просто сидимо на кухні один день і розмовляли і знайшли, що нікому не залишилося між нами, крім фешнів. Ми вирішили, що це час, щоб дати один одному.

465084

Вони пообіцяли не турбувати один одному і, до останнього часу, зробив велику роботу, зберігаючи своє слово. На жаль, ніхто не страждав. Але після того, як цей idyll був перерваний телефонним дзвінком.



Я пізнав, хто був викликом. Виявилося, що екс-люда була хворою матір'ю і потрібна допомога.



Я не можу відмовлятися від допомоги йому, але не дивно. Щодня після роботи я забрав зміни від Валера до приміщення мого екс-мату, щоб він міг піти на нічну роботу.



Після того, як пара тижнів, мама Валера відновила і моя допомога не була потрібна. Якщо потрібна допомога. Ми захопили і відокремлюємо кожен на своєму бізнесі.



Я не думав про те, що запитую про те, що в поверненні на мій сервіс, але я мав дуже неприємну ситуацію в останні вихідні, в якій я міг би скористатися чоловічою підтримкою.

З Я не мав нового чоловіка, я назвав Валера надії, що він виконав свою обіцянку і допомогти мені боротися з проблемою. Але він просто кинув його, кажучи, він мав багато власних турбот прямо зараз.

Після цього я вирішив, що я ніколи не можу допомогти мені знову.



Чи допоможете ви, якщо вона була в біді? Не соромтеся поділитися своїми думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное