Соковиті куртки баклажанів, після чого чоловік відправляє на відпочинок в море

Щедрий літній сезон дає нам багатий урожай овочів. Включаючи свій улюблений баклажан. Важко сказати, що використання на кухні для «блакитного» завжди знайдеться. Це може бути вишукана грецька муска або простий і універсальний туш з найпоширеніших овочів. І сьогодні ми розповімо, як швидко приготувати баклажани в каструлі.



Як швидко приготувати баклажани в каструлі Інгредієнти
  • 2 баклажани
  • 3 яйця
  • 0,5 ст.л. борошна
  • 0,5 ст. л.
  • сіль
  • мелена
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Очистити баклажани з шкіри.


  2. Вирізати кільцями по або довгими скибочками уздовж. Я намагався зробити обидва. З одного боку, круглі шматки легше боротися. З іншого боку, довгі пелюшки м'якші. Крім того, як вони кажуть, великий шматок і рот щасливий.


  3. Відправте баклажани, залиште на 15-20 хвилин і вичавіть його добре. Під час цього часу вони дадуть сік з зайвою гіркотою. Потім ретельно промийте шматочки баклажанів. Якщо це не зроблено, блюдо може стати занадто солоною.
    44406-33-Б

  4. Подаруйте кожен шматок молотком. Чим тонше стає, тим краще і швидше буде обсмажити.


  5. У окремій мисці з'єднують яйця, сіль і перець. Розбити його на однорідність. Ще раз, сіль необхідно додавати акуратно. Можливо, «блакитний» вже всмоктував його на попередньому етапі.
    752169

  6. Зігріваємо вершкове масло в сковороді.
  7. Тепер беремо підготовлену скибочку баклажанів, згортаємо в борошно, після чого намочуємо в яйце і тепер вже добре відварюємо в тріщинах.


  8. Нагрів в олії з двох сторін до золотистої скоринки.
    79052, Україна

  9. Покладіть його на паперовий рушник, щоб поглинати зайву олію.
  10. Бон привіт!


Добре, овочева закуска виходить досить апетитною і ніколи не триває довго на столі. Я можу сказати, що трохи нагадує смак свіжої риби і неодмінно сподобається любителям баклажанів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное