На пляжі запропонують за рецептом бекклави, вона розповіла про біг

«Хоай бекклава, ароматний, хрусткий! Хто бекклава? - Ви можете часто почуєте відпочинок на Чорному морі. Що робити? медсестри Чи буде на пляжі? Може бути ще краще! Як приготувати бекклаву в домашніх умовах, дізнаючись від торговця на пляжі. Вона поспішала, але я припинила її. Я запитав рецепта!

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися тим же рецептом. медаматаЩо ми використовуємо для покупки в морі. Таємні знання!

р.

Як приготувати бекклаву Інгредієнти для тесту
  • 400-450г борошна
  • 200г мінеральні
  • щіпка
  • 1 ч.л. цукру
  • 1 ст.л. сметани


Склад для сиропу
  • 200 г цукру
  • 160 мл води
  • 1 ч.л. меду


Підготовка
  1. У глибокій чаші просіяти борошно, додати сметану, цукор і сіль. Також заливаємо газовану мінеральну воду. Змішайте тісто ложкою. Це буде прилипати. 967081



  2. На пилоподібному борошняному столі перемішайте тісто 5 хвилин. При необхідності борошно можна залити трохи. Зберіть тісто в помаху, відваріть його в борошні і покрийте його вафельним рушником. Залиште тісто під рушником 20 хвилин.



  3. Виготовляємо 3 штуки тесту. Кожна частина дуже тонко розкочується як пастель. Ось близько 1 міліметрової товщини. Залиште на столі 15 хвилин або перенесіть його в бавовняну тканину. р.



  4. Покладіть трохи борошна на тісто і приступайте до закручування. Ви можете зробити розмір 6 по 6 або 3 по 3 см. Розмір бекклави залежить від того, як ви перекручуєте її. Ми можемо розділити наше закатне тісто на поздовжні лінії, потім на поперечні, щоб прямокутники опромінювали. Виріжте лінію в центрі кожного прямокутника, щоб закрутити тісто в неї. Складіть його і збийте його трохи. Або поставте три пластини тесту поверх одного, і переверніть краю в проріз. Якщо слова не зовсім чіткі, не турбуючись, в нижній частині статті ви знайдете дуже чіткий і доступний відео рецепт від чудових кулінарних каналів «Купкейки чашки».





  5. Посмажте тісто до золотистого в каструлі гарячого вершкового масла. Покладіть його на паперовий рушник, щоб поглинати зайвий жир.



  6. Для приготування сиропу в каструлі з товстим дном кип'ятити водою, залити цукор і додати мед. Поставте знову на вогонь, доведіть до кипіння і відваріть до повного розчинення цукру.



  7. У гарячому сиропі і ванн з усіх боків. Після посипання. струганий, кунжут або цукрова пудра. Бон привіт!





Ось обіцяне відео. Я дуже рекомендую зареєструватися кухня-канал Кекси. За допомогою рецептів цього каналу можна дізнатися, як зробити торти і не тільки. Працює навіть для тих, хто варить на «ви»!

про:blank

Я також пропоную дізнатися, як приготувати Грузинський храм, щоб він вийшов м'яким, не сухим. Це відмінна альтернатива нудним солодощім, крім корисної солодкості, яка важлива.



Тепер ви знаєте, як варити. медовий будинокй Я люблю ці хрустки локони, напевно, кожен! І найкраще, що ця делікація досить швидко і без особливих труднощів.

По-перше, коли я їсть баклаву, я відразу пам'ятаю море, щаслива сім'я, брати. А Алушта або Сочі. Я хочу знову повернутися в літо!

Вам подобається баклава? Ви коли-небудь спробували приготувати його самостійно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное