Чи можливо викинути свою роботу на 60 і жити на одному пансіоні?

Як жити в пенсії Питання не свічка і турботи, можливо, багато людей. Тут ви можете почути різні максимуми: від політиків, посадових осіб, бізнесменів. Всі вони кажуть, що все добре і немає проблем для пенсіонерів. Але ми вирішили поглянути на проблему з злегка різним кутом.



Питання стосується самих пенсіонерів. Наскільки вони морально і фінансово готові відповісти на звичну рутину «похід на роботу» і, відповідно, намагаються жити на пансіонаті самостійно? Редакція "Сайт" Я вирішив розповісти про те, що люди думають про це, не посадових осіб і політиків.

Як жити в пенсії Середня справа виглядає так. Я збираюся кинути свою роботу і спробувати. жити дляй Наступного року буде 60, пансіонат. Я хочу жити в миру. Ви думаєте, що ви можете жити тільки в пенсії, але в той же час насолоджуватися вільним життям? Це те, що записи користувачів Інтернету.



"Робота з слова раба." І відмовляється від слова "будь". Якщо у квартирі є нормальний ремонт і досить нова побутова техніка, то цілком можливо жити. Чи потрібно це спокійне життя? Я втомився і тримався в домашніх умовах протягом року, як вовк. Я пішов працювати знову, навіть якщо не за спеціальністю. В принципі пансіонату достатньо для мене, щоб бути там. й

«Я отримую 60. Я хотів би виглядати після моєї мами. Але потрібно зробити щось цікаве. Не рекомендую сидіти з онуками постійно, необхідно дозувати, після чого будуть хороші стосунки. Здоров'я є важливою, тому що вона їсть до бюджету. Якщо ви відчуваєте себе добре і хочете жити для себе, то ви повинні залишити.



«Я працюю, як я можу. До віку 68, вона все одно збігається за обслуговування. А потім я втомився. Він був страшним, я не можу приховати його. Я був вдома протягом трьох років і все добре. Навіть хворість стала меншою і не відходить. Я походжу на місце рано, отримайте рано, ходите на прогулянці і навіть прогулянку один раз на рік. Не за кордоном, звичайно, пенсії недостатньо. Я вдячний Богу за кожен день ми живемо.

Як відрештувати: Я був рубаний, щоб вийти з роботи. Як позбутися від щоденних треморів в транспорті, зв'язку з колегами і почуттям власної потреби? Я відчув, що я не можу це зробити без нього. Але це не працює. Так, ремонт у ванній кімнаті і туалету не вдалося, але головне - чисто. Рішення може бути страшним, але в реальності все не так страшно. Ми можемо жити!

Р

«Це єдиний міський пансіонат, який пише, що їм достатньо для всього. А ви намагаєтеся в с., де пансіонат сканує, немає школи, немає медичного центру, немає нормальних доріг. Всі молоді люди залишали, тільки пенсіонери. Чи живуть вони? Виживання, так. Кетч важко тримати, і курчат не рятують ситуацію. Вони годують стільки, скільки вони можуть від садів.

«Я довго думав про пенсію. У наших країнах важко жити нормально без роботи, тому я зробив бажану карту для себе. Ось я на море, що працює на комп'ютері, це тепле цілий рік. Я працював в цьому напрямку і я досягнув успіху. Я відчуваю себе великим і не думаю, що про пенсію. Все орендовано, і я додаю більше. Я проживаю на себе.



«Я був скорочений, коли я був 57 і був вже через рік. Я думав, що я не в змозі жити на пенсії, і всі вакансії, які пропонуються, тільки очищення. Я просто позбавляю для мого задоволення. Я не ходжу в курорти, але я дрібна в моєму котеджі. Життя настільки коротке, що вам потрібно випрати щодня. Бог не створив чоловіка, щоб стати конем. ?

Ми хочемо, щоб ми зрозуміли, що це свобода. Якщо це можливість керувати часом, ЗабронюватиЧи можна щось просте, в'язання, наприклад, і особливо не піти в будь-яку точку, то можна жити на пенсії. Якщо виникає залежність від змісту матеріалів, надлишок, дороге харчування, то, можливо, один пенсій може бути недостатньо.

р.

Один спосіб або інший, пенсія і вік перенесуть нас. Щодня ви повинні залишити свою роботу і налаштувати на новий спосіб життя. І все залежить від того, який настрій ми робимо це з. Обов'язково писати в коментарях, які ви думаєте про це і чи можна жити тільки на пенсійний фондй Якщо це питання стає актуальною.

Як жити в пенсії - питання взагалі не свічить. З одного боку, і там немає, і з іншого, можливо, можна жити більш-менш нормально? Читайте нашу статтю про те, чи є казки про райське життя європейських пенсіонерів і які вони дійсно мають достатні гроші. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное