Повільно готують баклажани Грузинської, за 15 хвилин вся родина збирається на обід.

Підготовка баклажанів Грузинська є особливим процесом медитації. Повільно нарізати баклажани в кола, я також робити з помідорами. А потім зробіть соус! Повільно, повільно, і блюдо готове до 15 хвилин, не більше. Чи не це красиво?

Приймав участь в урочистому прийомі в грузинському шеф-кухарі. І в кінці статті я залишаю відео з докладними поясненнями від дорогих Тетяни, які дійсно хочуть досягти успіху і ви можете повністю насолоджуватися цими смачними баклажанами.



Підготовка баклажанів в Грузинській Сьогодні "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Грузинський баклажанй Естетична естетика смаку зверху!

інгредієнти
  • 2 баклажани
  • 3 середні помідори
  • 2 ст. майонезу
  • 2 ст.л. сметани
  • 0,5 ч.л. хмелю
  • 1 зуб. Кошик
  • 100 г моцарелла або сир сулугуні
  • щіпка
  • сіль
  • Малкa


Підготовка
  1. Баклажани вимити і нарізати на кола близько 1 сантиметрової товщини. Залийте баклажани сіллю і залиште на 15 хвилин. р.



  2. Рост баклажани по обидва боки в гарячій сковороді з рослинною олією. Покладіть його на паперовий рушник, щоб поглинати зайвий жир.



  3. Для соусу змішайте майонез зі сметаною, додайте подрібнений часник і зелень. Також спеції: червоний перець, сіль і хміль-сунілі. Власно, я відправляю трохи від цього рецепта і замість червоного перцю я додаю копчену паприку, а замість хмелю-сунілі – прованкальні трави. Але що, як кажуть, є для аматора. Добре перемішайте соус до однорідності.



  4. Вирізати помідори з кільцями або напіврингами, щоб вони приблизно однакові розміри, як баклажани, товщиною 0,5 сантиметрів. Форма для випічки або деко змащують рослинною олією. Викласти коло баклажанів, змастити його соусом, покласти помідор на неї і змастити його соусом злегка, з залишками на ложці. У цій послідовності вболівальник з усіх овочів. Випікайте в попередньо розігрітій до 200 градусів духовки протягом 7 хвилин.





  5. Візьміть овочі з духовки, посипте тертим сиром і запікайте ще 5 хвилин до тих пір, поки сир коричневий.



  6. Нехай овочі трохи охолонуть, а потім подаємо до столу. Бодибилдерши!





Обов'язково дивитися відео з кухар-канал Тетяна Шпілько, тут процес приготування показаний дуже доступний і простий. Я люблю всі рецепти Тетяни і варити їх майже щодня. Ви завжди збираєтесь вперше!

про:blank

Також я пропоную познайомитися з приготуванням яєчників рулетів в Грузинській з горіхами і гранатометом. Чудова річ про цей рецепт полягає в тому, що баклажани не смажені, але запечені!



Як можна побачити, варити баклажани в Грузинській не займе багато часу, а результат перевершує всі очікування. Баклажани запечені томатами смачно і сир, може бути як відмінною сезонною закускою, боковою стравою і незалежною стравою.

До речі, можна додати кабачки до баклажанів, вона також виходить дуже смачно, рекомендую її з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное