Подруга під назвою godmother, але не попередила, як викликати дитину

Вони називають мене до хрещення один раз. Дорогі друзі! І всі дії відбувалися в с., і вони мають традицію запрошення всіх. Все було до тих пір, поки вони прийшли до церкви. І є настій, батько відмовляється від хрещення. Виявилося, що батьки дитини обрали таку назву, яку ні до села, ні до міста. Як правильно назвати дитину - це предмет нашої статті.



Редакція "Сайт" Не проти красивих, синорусних і незвичайних імен. По суті, ніхто не повинен розповісти батькам, що назвати дочку або сина. Але треба бути загальним почуттям і логікою у всьому. Ми живемо в суспільстві з глибокими традиціями, а деякі з наших оригінальних імен мають майже тисячі років історії.

В цілому бажання батьків на ім'я дитини незвичайне, але чому в усьому букеті красивих імен був обраний Гамлет? Або Табіта? Абсолютно. Шекспір Мама і тато може бути зачарований, але здається, є дещо irrational підхід до дитини.



Ну, принаймні, на основі питань гармонії. Гамлет Васильович був перебіг. Для Божої доброти, така ж проста назва «Іван» буде набагато краще. Багато імен. Табіта теж не працювала дуже добре: Таіта Петровна Кривошина. Тетяни, що добре йде. Які питання можуть виникнути?

Однак бум екзотичних імен не підлягає. Adele, Francesca і Gloria, що батьки називають своїх милих дочок. Хлопці, серйозно. Чому нікому не думають про те, що відбувається з цими дітьми? Як «непристойний» суспільство прийматиме хлопці з схожими іменами. Уявіть. простотай

р.

Молодий Гамлет приїжджає до першого класу. Ви знаєте, що діти можуть бути досить жорстокими, тому що вони ще не повністю розуміють моральну і соціальні кордоний Принаймні, як мінімум, Hamlet отримає пару ізоляційних прізвищ. Що відбувається далі? Неперевершені конфлікти, де дитина буквально має захищати свою честь. Де гарантія, яку він може працювати?

Які інші незвичайні імена були передані дітям минулого року і цього року? Різні джерела вказують на те, що дівчата назвали Малою, олімпіадом, Сталіном, Весняною, серпень, Радонною та Ассольом. Не забути і забути. слов'янські іменаЩо ви не бачите дуже часто. Любоміла, Аграфіна, Агафя та Любава.



Хлопці називають не менш екзотичними. Lucifer (щодо думки про це!), Космос, Олімпія, Eulampius, Julian, Марс. Серед них є Гамлет (в п'ять таких імен) і Олівець. На користь грецьких і латинських імен, мода для давньослов’янських також не зникла. Odysseus, Яропольк, Светозар, Єлиша, Єнісі і Єлизар. Назва Yermolai також популярна.

Батьки не дискайнуються подвійними іменами. Ми не списуємо їх, тому що ви можете думати про них самостійно. Як, скажімо, Максим і Євген, зібралися, і він буде працювати. Ім'я - Максим-Еуген. Наприклад, дівчата можуть мати Санта Марія. Або Елізабет-Діана. Ну, в цьому немає сором'язливості. Ще одне питання?



Які імен найчастіше використовуються для дітей? Вийшла до Олександра та Софії. Популярні імена для хлопчиків залишаються Михайлом, Максимом, Артемом та Іваном. Літерально на своїх підборах слідують Марки, Леви, Мирони та Матвей. Дівчата популярні з Марія, Анна, Вікторія та Аліса. Трохи втратив позицію Катерини, але набирає сили Мії, Мирослава та Стефанії.

Від редакції Ми пропонуємо в першу чергу гармонію та метрополітену. В цілому, ім'я, по батькові та прізвище озвучать. І якщо дівчина, вирощена, прізвища може бути змінена до прізвища чоловіка, то хлопець, швидше за все, залишиться так. Дядько Хамлет? Я не знаю. Що ви думаєте про це?



Не просте завдання. Як правильно назвати дитинуй Може бути, це має сенс подивитися через церковний календар, щоб прийняти ім'я покровителя? Не до нас. Читати нашу статтю про яку назву вибрати, щоб зробити вашу дитину щасливою. На жаль, ви не можете викликати їх просто. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное