Зайдіть до Польщі, щоб зробити багато грошей, було трагічною помилкою.

Життя в Польщі Для людини з пострадянського простору здається відмінним варіантом. Вирощування економіки, звичайного помірного клімату, якісного харчування та дешевих автомобілів. А також досить дружні люди, які допоможуть адаптуватися до нового місця. Може здатися, що немає недоліків і не може бути. Але це правда?

Сьогодні видання. "Сайт" Історія читача, який мріяв бачити світ і прагнув перейти до Польщі. Проте, він відчув, що життя у Варшаві не був настільки чудовим, як він очікуваний. Незабаром людина повернулася до своєї домашньої країни.

1 999 р.

Життя в Польщі: Чому я вирішив переїхати? Відповідь очевидна, тому що я просто хотів краще життя. Що відбувається в Росії, я не задоволений. Я слухав людей, які пішли в Європу, і славився про великі гроші, сказав мені, що вони добре робили. Слова також підштовхнула мене, щоб діяти рішуче, Ігор акції.



«Чому я обрала Польща особливо? Так як це було найлегшим місцем для переходу тут, було менше потрібно настоювати документами. Звичайно, були інші переваги, які нарешті переконали мене, що я зробив правильний вибір. й

«Перший випадок, який бере на себе достатню зарплату. Важко назвати їх величезним, але той факт, що польське господарство стало стабільним протягом багатьох років, а обмінний курс зберігається на одному рівні і не залежить від зовнішніх факторів, давайте впевненість в майбутньому.



«Особлива інфраструктура здавалася реальним блаженством. Не зламаних доріг з незліченними ями, де можна легко дістатися під колесами автомобіля. У будь-якому місці розфарбовані лавки і акуратні сміттєві банки, в нічних ліхтарях блиск на кожному етапі. й

Ми можемо подорожувати з Польщі без проблем. І гарне ставлення поляків до відвідувачів з Росії, а також просту мову, щоб дізнатися, завершили картину приємною для мого очей.

Р

Що пішов неправильно? «Примітити багато позитивних емоцій, я відчув розчарування щодня. І вона тримала зростання. В кінці я переконався, що життя в Польщі дійсно влаштовує багато людей, але для мене це неприпустимо. Ось чому.

р.

Варшава має дивовижну інфраструктуру, важко сперечатися з цим. І влітку все було чудово. Але коли холод надійшло, опалення перетворилося на все місто. Це був неприємний сюрприз до мене, що поляки висихають переважно з вугіллям. В результаті свінгери Вони просто перетягують все навколо. І так погана екологія завершує вихлопні фуми автомобілів і диму з горіння сміття. Я просто не можу дихати, мій легень не може стояти його. й

«Ви не можете платити податки. Я повинен дати державі значну частину заробітної плати (Я отримав близько 18%) у податкових спорах. По-перше, як зростання заробітної плати, тому податкова ставка. Крім того, ви повинні платити за медичне страхування і поділитися ним з соціальними фондами. В результаті багаті поляки дають держава майже половину свого доходу. Це важко покласти. й

«Проблема в тому, що дуже важко отримати посвідку на проживання в Польщі. І заради громадянства, потрібно вирішити багато проблем, і навіть жити в країні не менше 10 років. Будь-яка паперова робота займає довго. Сервіси самі засвідчили, що є багато запитів, щоб допомогти кожному. й

«Залики в столиці теж дорогі. Але навіть переїзд до іншого польського міста я не розумію, бо ціни не набагато нижче. І якщо здатиЩо ви хочете жити? Покупка власного будинку смішно, тому що це дорого. Так мені довелося покинути все і піти додому, Ігор пише.



Можливо, чоловік просто не готовий рухатися, не оцінив свою силу, не проаналізував всі плюси і мінуси країни, в якій він вирішив піти. Що сказати, навіть якщо податки і вартість оренди будинку були сюрпризом до нього.

Ми сподіваємося, що Ігор зможе дізнатися корисний досвід від цієї відмови, щоб його нова поїздка (поспішно до іншої країни) не стане іншим пригодам, але збалансованим і свідомим рішенням. Рішення, яке не пошкодить в майбутньому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное